Sezon w Krośnie zaczynamy 1. maja! Czas na hit Cellfast Wilki – Orzeł Łódź

Czas na długo wyczekiwaną inaugurację i wielki żużlowy hit w Krośnie. W najbliższą niedzielę 1. maja o godz. 14 stadion przy Legionów 1 w Krośnie będzie areną pierwszego domowego meczu naszej drużyny w sezonie 2022 eWinner 1. Ligi. Do Krosna przyjedzie bardzo mocny zespół Orła Łódź.

UWAGA! LICZBA BILETÓW MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy.

W 2021 obie ekipy stoczyły na krośnieńskim torze wyjątkowo zacięte widowisko. Wówczas górą był zespół Ireneusza Kwiecińskiego wygrywając z łodzianami 49:40.
Drużyna Orła 1. maja zamierza wyjątkowo wysoko zawiesić poprzeczkę. Łodzianie mają udany start sezonu, wygrali m.in. w Gnieźnie. Dobrymi wynikami popisuje się Niels Kristian Iversen, Marcin Nowak czy Brady Kurtz. Na pozycji U24 drużynę Orła reprezentuje Luke Becker. Juniorem jest wychowanek krośnieńskiego toru Aleksander Grygolec.

Team Cellfast Wilki do wygranej nad Orłem Łódź chcą poprowadzić Tobiasz Musielak i Andrzej Lebiediew. Nie zabraknie również Vaclava Milika, Mateusza Szczepaniaka czy Rafała Karczmarza oraz Marko Lewiszyna.
W formacji młodzieżowej pierwszy mecz przed krośnieńską publicznością zanotują Franciszek Karczewski i Krzysztof Sadurski.
Szykują się wielkie emocje na stadionie w Krośnie! Start pierwszego biegu o godzinie 14. Otwarcie bram stadionu o godzinie 12:30.

W dni robocze w godz. 10 – 17 w siedzibie klubu Wilki Krosno na stadionie przy Legionów (Fan Shop obok parku maszyn) trwa sprzedaż biletów numerowanych na trybunę krytą i odkrytą oraz nienumerowanych na krzesełka wokół 2. wirażu oraz miejsca stojące. 

Bilety nienumerowane dostępne są również bez wychodzenia z domu, do własnego wydruku w serwisie: kupbilet.pl