W niedzielę walczymy w Opolu. Oto nasz skład

Znane są już awizowane zestawianie na mecz OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 sierpnia 2020 roku. Spotkanie na opolskim torze zostanie rozegrane w ramach drugiej kolejki 2. Ligi Żużlowej. Trener Wilków Janusz Ślączka postanowił desygnować do boju tych samych zawodników co podczas inauguracyjnej wygranej (64:26) w Krośnie z drużyną z Rawicza.

Wilki na torze w Opolu mają reprezentować:

1. Marcin Jędrzejewski
2. Damian Dróżdż
3. Eduard Krcmar
4. Andriy Karpov
5. Vadim Tarasenko
6. Patryk Wojdyło
7.

Do zmian w porównaniu z inauguracją sezonu doszło za to w ekipie OK Bedmetu Kolejarza Opole:

9. Hubert Łęgowik
10. Sam Masters
11. Rene Bach
12. Sebastian Niedźwiedź
13. Bjarne Pedersen
14. Marcel Krzykowski
15.

Po raz pierwszy w tym sezonie w barwach zespołu z Opola mają wystartować Sam Masters i Sebastian Niedźwiedź. Przypomnijmy, że w awizowanych składach można dokonać dwóch zmian. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:45 a jako arbiter poprowadzi je Paweł Słupski. Mecz będzie transmitowany w telewizji Motowizja HD.

Tymczasem już w piątek 14 sierpnia o godz. 16. wielkie emocje na torze żużlowym w Krośnie. W ramach derbów Podkarpacia Wilki podejmą RzTŻ Rzeszów. Trwa sprzedaż biletów na to arcyciekawie zapowiadające się spotkanie.

UWAGA! Liczba biletów jest bardzo ograniczona. Dodatkowo w dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż w kasach stadionu. Warto pośpieszyć się z zakupem!

Wejściówki można kupić w następujących miejscach:

– do domowego wydruku na portalu kupbilet.pl

– we wszystkich w kraju salonach sieci Empik (m.in. w Galerii Krosno przy Legionów 17, Galerii Millenium Hall w Rzeszowie przy Kopisto 1)

– w punktach Kolportera

– w wilczym fan shopie Sportbrand w Galerii Portius w Krośnie przy Legionów 29a

– w biurze klubu Wilki Krosno przy Legionów 1 (wejście na stadion bramą od strony targowicy)