Wielki hit Cellfast Wilki – Orzeł w niedzielę w Krośnie! Trwa sprzedaż biletów!

Na ten mecz szczególnie nikogo nie trzeba zapraszać. Już w najbliższą niedzielę 4 września 2022 roku na stadionie w Krośnie odbędzie się rewanżowy półfinał eWinner 1 Ligi. Żużlowcy Cellfast Wilki podejmą H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Łodzi krośnieński zespół uległ 41:49 i chcąc cieszyć się z awansu do finału rozgrywek nasza drużyna musi wygrać co najmniej ośmioma punktami. Wynik 49:41 dla ekipy trenera Ireneusza Kwiecińskiego i menedżera Michała Finfy da awans do ostatniej fazy rozgrywek, bowiem Wilki uplasowały się wyżej od Orła po sezonie zasadniczym. – Rzecz jasna nie celujemy w minimalny wynik dający nam awans. Będziemy walczyć w każdym biegu o każdy punkt i liczymy, że wszystko dobrze się skończy. Na pewno na swoim torze jesteśmy bardzo mocną drużyną. Musimy to udowodnić i dać radość krośnieńskim kibicom – zapowiada menedżer Cellfast Wilki, Michał Finfa.

Oba zespoły przystąpią do rewanżu w najmocniejszych składach. Szykuje się zatem prawdziwe święto speedwaya. – Czeka nas kapitalne widowisko, bowiem nasi zawodnicy pałają żądzą rewanżu za porażkę w Łodzi. Prosimy kibiców o jak najmocniejsze wsparcie z trybun. Emocje będą najwyższego poziomu. Goście stawią się przecież u nas z zamiarem obrony korzystnego rezultatu. Speedway jest piękny i nieprzewidywalny. Dziś nikt nie wie, jak zakończy się ten mecz. Głęboko wierzymy, że staniemy na wysokości zadania – mówi prezes Cellfast Wilki, Grzegorz Leśniak.

Mecz Cellfast Wilki Krosno – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź rozpocznie się o godz. 13:00 w najbliższą niedzielę, 4 września 2022.

W sklepie klubowym Cellfast Wilki na stadionie w Krośnie ruszyła sprzedaż biletów (numerowanych i nienumerowanych) na to wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadające się starcie, na które nie obowiązują już karnety.

Cennik wejściówek na spotkanie Cellfast Wilki Krosno – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

Bilety numerowane (przypisane do krzesełka):

Trybuna Kryta – 60 zł

Trybuna Odkryta (sektory C, D) – 55 zł

Trybuna Odkryta (sektory E, F, G) – 50 zł

Bilety nienumerowane (krzesełka przy 2 wirażu lub miejsca stojące) – 40 zł

W kasach stadionu (przy bramie od strony placu targowego oraz przy bramie głównej będzie można również zakupić bilety. Kasy zostaną otwarte w dniu meczu o godz. 10:30.

W sklepie klubowym na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie (sklep mieści się obok parku maszyn, wejście bramą boczną od strony placu targowego) można zakupić zarówno bilety numerowane jak i nienumerowane. Wejściówki nienumerowane dostępne są również w internecie w serwisie: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0538/opis

W sprzedaży nie ma biletów ulgowych. Dzieci do lat 6 (rocznikowo) wstęp bezpłatny pod warunkiem zajęcia miejsca stojącego lub na kolanach pełnoletniego opiekuna.

UWAGA! W sobotę (03.09) zostanie uruchomiona przedsprzedaż biletów. Będzie ona prowadzona w kasie stadionu od strony placu targowego w godzinach od 11 do 14. Będzie możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą (w tym blikiem).

Bramy stadionu zostaną otwarte w niedzielę o godz. 11, czyli dwie godziny przed startem pierwszego wyścigu.