Wilcza promocja w Leroy Merlin w Krośnie. Nagrodą bilety na hit sezonu!

Dla wszystkich kibiców sportu żużlowego z Krosna, jeden ze sponsorów krośnieńskich Wilków – firma Nice przygotowała wyjątkową promocję. Pierwsze 10. osób, które w krośnieńskim sklepie Leroy Merlin zakupi dowolny zestaw automatyki NiceHome, otrzyma dodatkowo bilet na ostatni mecz sezonu Wilków Krosno z OK Bedmet Kolejarzem Opole.

Promocja rozpoczyna się w środę (16.09.2020 r.) i trwa do końca września. Każdy kibic Wilków Krosno w sklepie Leroy Merlin (ul. Bieszczadzka 33) może odwiedzić stoisko promocyjnego marki Nice, zlokalizowane w pobliżu kas i działu elektrycznego. Na specjalnym stoisku można zapoznać się z ofertą automatyki NiceHome do bram wjazdowych i garażowych, a także usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęć na motocyklu żużlowym. Przy wejściu na stoisko znajdziemy także kartonowego Damiana Dróżdża, który zachęca wszystkich klientów do zautomatyzowania swojej bramy.

Dla kibiców Wilków Krosno przygotowano dwie specjalne promocje. Do końca września przy zakupie dowolnego siłownika z rodziny NiceHome, klient otrzymuje dodatkowo 20% rabatu na moduł Wi-Fi, który pozwala sterować bramą za pośrednictwem smartfona. W ten sposób mamy możliwość alternatywnego otwarcia bramy, jeśli zapomnimy wziąć ze sobą pilota. Co więcej, dla pierwszych 10-ciu klientów, którzy od środy (16.09.2020 r.) zdecydują się na zakup automatyki z rodziny NiceHome, przewidziano dodatkowy prezent w postaci biletu na ostatni mecz Wilków Krosno w sezonie. W niedzielę, 4.10.2020 r. rywalem Wilków będzie drużyna Kolejarza Opole.

– Siłowniki NiceHome wyróżniają się nowoczesnym designem, niezawodnością, wysoką jakością użytych komponentów, prostotą programowania oraz uruchamiania. Urządzenia są także bezpieczne do montowania i użytkowania. Istnieje możliwość ich zintegrowania z systemami roletowymi mówi Dariusz Wróblewski, Product Manager DIY w Nice Polska. – Każdy zestaw mieści się w jednym pudełku i zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na stworzenie własnego systemu automatyki. Prosty montaż nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi. Proces instalacji nie wymaga wykonania żadnych spawów. Wszystkie elementy systemu automatyki wyposażone są w regulowane uchwyty. Podłączenia elektryczne również są niezwykle proste, a co więcej bezpieczne. Maksimum bezpieczeństwa zostało uzyskane dzięki niskonapięciowym podłączeniomkończy Wróblewski.

– Cieszymy się, że współpraca z marką Nice rozwija się z każdym rokiem. W tym trudnym roku dla wszystkich podmiotów na rynku, staramy się pomagać naszym sponsorom w realizowaniu własnej strategii sprzedażowej. Dzięki współpracy z Nice, kibice Wilków mogą zakupić w lokalnym sklepie Leroy Merlin produkty wysokiej jakości w niezwykle atrakcyjnych warunkach, a oprócz tego mamy możliwość promocji sportu żużlowego oraz naszego klubu w miejscu, które jest regularnie odwiedzane przez wielu konsumentów. W ten sposób systematycznie chcemy docierać do coraz szerszego grona osób i pokazać im, jak atrakcyjne potrafią być organizowane przez nas widowiska sportowemówi Grzegorz Leśniak, prezes Wilków Krosno.

Najpopularniejsze produkty z rodziny NiceHome:

NiceHome Filo – automatyka do bram przesuwnych

NiceHome Aria – automatyka do bram skrzydłowych

NiceHome Avio – automatyka do bram garażowych

Więcej informacji na temat automatyki z rodziny NiceHome oraz parametry techniczne można znaleźć na stronie internetowej: www.nice.pl/nicehome.

www.nice.pl