Wilki czy Skorpiony? W niedzielę ciekawe starcie w Krośnie. Otwarcie bram o 10:15

Już w niedzielę 30 sierpnia o godz. 11:45 na krośnieńskim stadionie przy Legionów 1 żużlowcy Wilków zmierzą się w kolejnym meczu 2. Ligi sezonu 2020. Krośnianie podejmą SpecHouse PSŻ Poznań w ramach 5. kolejki spotkań. Podopieczni Janusza Ślączka celują w piąte zwycięstwo. O triumf wcale może nie być łatwo bowiem rywal Wilków sprawił przed tygodniem sporą niespodziankę pokonując w Rzeszowie tamtejszy RzTŻ 46:43. – Nikogo nie lekceważymy. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem. Czeka nas trudne spotkanie. Liczymy na wsparcie kibiców z trybun – mówią zgodnie żużlowcy Wilków.

Partnerem meczu Wilki Krosno – SpecHouse PSŻ Poznań jest DomowaEnergia.com.pl

Miło nam poinformować, że wzorem poprzednich dwóch tegorocznych spotkań, dzisiejszy mecz Wilki Krosno – SpecHouse PSŻ Poznań również zyskał Partnera Wydarzenia. Została nim DomowaEnergia.com.pl
– Współpraca z Wilkami Krosno daje nam dużo satysfakcji i pozytywnej energii. Cieszymy się, że jesteśmy częścią projektu nowego krośnieńskiego żużla – informuje prezes DomowaEnergia.com.pl Marcin Jaracz.
DomowaEnergia.com.pl zajmuje się przede wszystkim montażem instalacji fotowoltaicznych oraz nowoczesnymi systemami ogrzewania ściennego. Salon firmowy i biuro zlokalizowane są w Krośnie przy ulicy Lwowskiej 42.
– Współpraca z tak nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą jak DomowaEnergia.com.pl to zaszczyt i powód do dumy dla naszego klubu. Cieszymy się tym bardziej, że DomowaEnergia.com.pl jest z nami od samego startu projektu nowego krośnieńskiego żużla. Przy wyborze firmy montującej ekrany fotowoltaiczne warto pamiętać by wybrać właśnie Domową Energię, która wspiera Wilki. W ten sposób wszyscy razem budujemy społeczną świadomość wspólnego działania i wspierania się nawzajem – powiedział prezes Wilki Krosno SA Grzegorz Leśniak.
DomowaEnergia.com.pl
Salon i biuro
ul. Lwowska 42
38-400 Krosno
Awizowane składy na mecz Wilki Krosno – SpecHouse PSŻ Poznań, niedziela – 30 sierpnia 2020, godz. 11:45 (otwarcie bram stadionu o 10:15):
Wilki Krosno
9. Marcin Jędrzejewski
10. Damian Dróżdż
11. Eduard Krcmar
12. Andriy Karpov
13. Vadim Tarasenko
14.
15. Patryk Wojdyło
SpecHouse PSŻ Poznań
1. Zbigniew Suchecki
2. Filip Hjemland
3. Robert Chmiel
4. Markus Birkemose
5. Kevin Woelbert
6. Jakub Poczta
7. Mateusz Panicz
Sędzia: Jerzy Najwer z Gliwic.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z nowym reżimem sanitarnym PZM i Rozporządzeniem Rządowym odnośnie organizacji imprez sportowych.

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion i obecności na obiekcie należy stosować się do zasad bezpieczeństwa.

Otwarcie bram stadionu dla kibiców nastąpi o godzinie 10:15.

YouTube player

Zasady wejścia na stadion:
– każda osoba wchodząca na stadion będzie miała mierzoną temperaturę
– podczas wchodzenia na stadion należy zdezynfekować ręce
– podczas wchodzenia na obiekt, do momentu zajęcia miejsca, należy mieć założoną maseczkę. Również podczas przemieszczania się po obiekcie należy używać maseczki, komina lub innego materiału zasłaniającego usta i nos

Uwaga:
Zgodnie z rozporządzeniem rządowym dotyczącym uczestnictwa w imprezach sportowych prosimy o zajmowanie w rzędach co drugiego miejsca siedzącego. Przepis nie dotyczy rodzin oraz osób wspólnie mieszkających lub wspólnie gospodarujących.

ZASADY ZAJMOWANIA MIEJSC NA STADIONIE PRZY LEGIONÓW 1 PODCZAS ŻUŻLOWYCH DERBÓW WILKI KROSNO – RZTŻ RZESZÓW (14.08.2020, godz. 16.)

TRYBUNA KRYTA:

– Trybuna Kryta (czyli Sektory A i B) tworzy strefę rodzinną. Wejście na Trybunę Krytą możliwe jest tylko dla posiadaczy karnetów Trybuna Kryta lub biletów Trybuna Kryta. Miejsca zajmowane są według numerów na karnetach Trybuna Kryta. Posiadacze biletów mają obowiązek ustąpienia miejsca osobom z karnetami Trybuna Kryta. Dodatkowo dzieci na trybunie krytej również muszą posiadać karnet Trybuna Kryta lub bilet na Trybunę Krytą. W przypadku ich braku dzieci muszą zająć miejsca wyłącznie na kolanach rodziców.

TRYBUNA ODKRYTA:

– Trybunę Odkrytą tworzą sektory C, D, E, F. Wszystkie miejsca na Trybunie Odkrytej są ponumerowane. UWAGA! Wejście na Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F) możliwe jest TYLKO dla posiadaczy niebieskich karnetów Normalny Plus, czyli karnetów numerowanych. Nie obowiązuje jednak numeracja, ponieważ według obowiązującego rządowego rozporządzenia należy zajmować co drugie miejsce w rzędzie. Krzesełka do zajmowania miejsc na Trybunie Odkrytej zostały oznaczone naklejkami z napisem: „TU MOŻESZ USIĄŚĆ”.

MIEJSCA STOJĄCE WOKÓŁ I i II WIRAŻU:

– Osoby posiadające Karnety Normalny, Ulgowy i Junior oraz osoby posiadające Bilety Normalne lub Bilety Junior zajmują miejsca stojące wokół I lub II wirażu i nie mają możliwości zajęcia krzesełek na Trybunie Krytej jak i całej Trybunie Odkrytej.

W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach stadionu. W sprzedaży zostały ostatnie wejściówki. Można je zakupić przez internet na kupbilet.pl (do domowego wydruku) lub w wilczym fan shopie w sklepie Sportbrand w Galerii Portius (ul. Bursaki 23a).

Na stadionie będą czynne fan shopy z gadżetami i punkty gastronomiczne. Podczas zakupów prosimy o zachowanie odległości 1,5 m. Programy meczowe w cenie 12 zł do zakupu w fan shopach.