Marma Polskie Folie razem z Cellfast Wilkami na sezon 2024!

Miło nam poinformować, że w sezonie 2024 Cellfast Wilki pojadą razem z firmą Marma Polskie Folie. Będzie to już kolejny rok współpracy, tym razem w rozgrywkach Speedway 2. Ekstraligi.

– Podkreślałam to już kilka razy, że podoba mi się jak działają Wilki i osiągają kolejne cele. Klub pracuje profesjonalnie. Wiem, że są plany dalszego rozwoju. Pobyt w najwyższej lidze, choć tylko roczny, na pewno zaowocuje na korzyść klubu w wielu obszarach. Byłam obecna na kilku meczach w minionym sezonie i muszę podkreślić, że wypełnione trybuny i kapitalna atmosfera na obiekcie naprawdę robiły wrażenie. Zresztą stadion po rozbudowie bardzo pozytywnie się zmienił. Teraz kierownictwo klubu postawiło na zespół, który jest bardzo młody, ale jednocześnie ze sporymi możliwościami. Współpracujemy dalej razem, tym bardziej w sezonie, który na zapleczu PGE Ekstraligi zapowiada się jako wyjątkowo ciekawy z racji wyrównanych sił poszczególnych ekip – powiedziała prezes firmy Marma Polskie Folie Marta Półtorak.

W wyniku podpisanej umowy logotypy rzeszowskiej firmy znajdą się m.in. na kevlarach krośnieńskiej drużyny. – Okres zimowy to wyjątkowo wytężony czas pracy klubu. Bardzo się cieszę, że mamy dziś do przekazania informację o kontynuacji współpracy z firmą Marma Polskie Folie. Wsparcie pani prezes Marty Półtorak jest dla nas bardzo istotne. Budowanie długotrwałego zaufania naszych sponsorów oraz kibiców to jeden z celów naszego klubu, poza sportową rywalizacją. Z kolei Marma Polskie Folie to firma, która ma duże doświadczenie w realizacji swojej strategii marketingowej poprzez sport, stawia na sport i starannie dobiera sobie partnerów. Tym bardziej cieszę się, że przed nami już piąty rok współpracy. Nowe rozgrywki niosą ze sobą nowe wyzwania. Chcemy wspólnie z Marmą Polskie Folie dostarczyć jak najwięcej pozytywnych emocji i wrażeń fanom speedwaya – oznajmił prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.
Nowy sezon Speedway 2. Ekstraligi ruszy w pierwszej połowie kwietnia. Terminarz ma być znany jeszcze przed zbliżającymi się świętami.