Bilety na mecz Wilki – Polonia Piła już dostępne! Warto kupić wcześniej by uniknąć kolejek!

W serwisie kupbilet.pl ruszyła sprzedaż wejściówek na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie żużlowców Wilków Krosno z Euro Finannce Polonią. Mecz z drużyną z Piły odbędzie się w niedzielę 2 czerwca 2019 roku na torze przy Legionów 1 w Krośnie. Będzie to spotkanie w ramach 8. kolejki II ligi, zatem otwierające rundę rewanżową.

Wejściówki do domowego wydruku dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0354 lub stacjonarnie we wszystkich salonach Empik, STS i Kolporter w Polsce.
Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
Punkty Kolportera w Rzeszowie: m.in. Przemysłowa 3, Rejtana 69.

Gwiazdą w drużynie Euro Finannce Polonii jest Szwed Tomas H. Jonasson. Lider gości z Piły ma na koncie między innymi triumfy w turniejach elitarnego cyklu Grand Prix czy indywidualne mistrzostwo Szwecji. Mocnymi punktami Polonii są również Polacy – Oskar Bober i Patryk Dolny.
Wilki Krosno i zespół z Piły rywalizują o miejsce w pierwszej czwórce II ligi na koniec rundy zasadniczej i udział w fazie play-off. To dodaje temu spotkaniu dodatkowej rangi. Emocji na torze w Krośnie, tak jak podczas wcześniejszych tegorocznych spotkań, z pewnością nie zabraknie.
Krośnieńska ekipa nie myśli o niczym innym jak zwycięstwie. Znów szalonym szarżami będą chcieli popisywać się m.in. Paweł Hlib czy Andriej Karpow.
insta wilki polonia piła
Ciekawie będzie także na samym stadionie. Publiczność będzie zabawiała maskotka Wilka – Wolfik.
Organizatorzy zapraszają na stadion znacznie wcześniej przed meczem. Na specjalnym stoisku będzie można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, m.in. oficjalną koszulkę klubu i czapeczkę teamu Wilki. Z kolei w punktach gastronomicznych serwowane będą napoje, w tym piwo oraz pyszne specjały z grilla i nie tylko.
bilety 1