Czas na hit sezonu: Wilki Krosno – Kolejarz Opole! Sprawdź co czeka cię na stadionie!

Szlagier sezonu, hit, starcie na szczycie – tak określane jest spotkanie Wilków Krosno z głównym faworytem II ligi żużlowej w sezonie 2019 – OK Bedmetem Kolejarzem Opole. Mecz na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godz. 16. Starcie z drużyną ze stolicy polskiej piosenki zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Dowodzona przez trenera Janusza Ślączkę ekipa Wilków z pewnością zrobi wszystko by zachować status niepokonanej w obecnym sezonie. 

Awizowane składy:

Wilki Krosno
9. Paweł Hlib
10. Nicklas Porsing
11. Lars Skupien
12. Patrick Hansen
13. Andriej Karpow
14. Patryk Zieliński
15.

OK Bedmet Kolejarz Opole
1. Bjarne Pedersen
2. Hubert Łęgowik
3. Michał Szczepaniak
4. Denis Gizatulin
5. Kevin Woelbert
6. Adrian Bialk
7.

Początek spotkania: 16:00
Sędzia: Tomasz Fiałkowski
Komisarz toru: Paweł Stangret

Na stadionie zlokalizowanych będzie aż sześć punktów gastronomicznych z pysznym jedzeniem z grilla, napojami i piwem. W strefie Kinder obok trybuny odkrytej na milusińskich i ich rodziców będą czekać atrakcje w postaci: malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, autka akumulatorowe, giętkie balony, wata cukrowa, popcorn i frytki. 

Dla młodzieży dostępny będzie symulator jazdy ze szkoły krośnieńskiego „mechanika”. Na stadionie nie zabraknie oczywiście maskotki Wilka, któremu podczas meczu zostanie nadana nazwa. Z tej okazji niespodziankę dla kibiców przygotował partner techniczny naszego klubu – firma Resgraph.

Z powodu olbrzymiego zainteresowania klubowymi gadżetami Wilków zostanie uruchomiony drugi fan shop podczas meczu, zlokalizowany na terenie stadionu przy bramie głównej. W obu punktach z gadżetami dostępne będą oryginalne klubowe czapeczki, koszulki t-shirt, kurtki, długopisy, podkładki pod program, kominy na szyje, koszulki polo, kubki, naklejki i programy meczowe.

Cały asortyment z wilczymi gadżetami dostępny jest na co dzień również w sklepie Trzynastka w galerii Portius przy ul. Bursaki 29a.

Przedsprzedaż biletów na mecz Wilki Krosno – Kolejarz Opole będzie miała miejsce w kasie stadionu (kiosk) od strony placu targowego w sobotę 27 kwietnia od godziny 11 do 14. W dniu meczowym sprzedaż biletów w kasie (kiosku) od strony placu targowego ruszy o godzinie 11, a pozostałych kasach o godzinie 13. Otwarcie wejścia na stadion dla kibiców będzie miało miejsce w niedzielę o godzinie 14.

Cały czas sprzedaż biletów

Przypominamy o braku możliwości wnoszenia na stadion jedzenia i picia. Na obiekcie będą dostępne liczne punkty gastronomiczne.

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ – Żużel – Krosno 2019