Tech-Project razem z Cellfast Wilki w sezonie 2022!

Firma Tech-Project z Jarosławia została nowym partnerem krośnieńskiego żużla. Na mocy podpisanej umowy logotypy Tech-Project znajdą się między innymi na kevlarach i obszyciach motocykli naszych zawodników w sezonie 2022. – Sport wspieramy już od dłuższego czasu. Jesteśmy pod wrażeniem tego co przez kilka ostatnich lat wydarzyło się jeśli chodzi o speedway w Krośnie. Powstał profesjonalny klub i drużyna walcząca o wysokie cele – opisuje właściciel firmy Tech-Project Sławomir Brzoza. – Chcemy uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Stąd nasza współpraca. Nie możemy już doczekać się najbliższego sezonu. Jedziemy razem i mam nadzieję, że Wilki dostarczą kapitalnych emocji – dodaje szef Tech-Project.

Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak, właściciel firmy Tech-project Sławomir Brzoza oraz wiceprezes krośnieńskiego klubu Robert Węgrzyn.

Nowy Partner Cellfast Wilków ma swoją siedzibę w Jarosławiu. Firma Tech-Project specjalizuje się w stabilizacji gruntów. Produkuje również stabilizatory gruntu oraz rozsypywaczy spoiw wykorzystywanych przy stabilizacji gruntów.

– Współpraca z tak dużą firmą jak Tech-Project pokazuje, że rozwinęliśmy się w odpowiednim kierunku. Cieszymy się, że będziemy razem w sezonie 2022. Jestem przekonany, że obie strony będą zadowolone z podjętego wyzwania – podkreśla prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak.

Polecamy stronę firmy Tech-project: tech-project.pl

oraz profil w portalu facebook: facebook.com/techproject.stabilizacja