Cellfast Wilki Krosno grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Jak co roku, Cellfast Wilki Krosno dołączają do słusznej inicjatywy i wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dla kibiców speedwaya przygotowaliśmy szczególną niespodziankę!

Z okazji 32. Finału przygotowaliśmy dla fanów żużla wyjątkową gratkę – do wylicytowania dzień z dyrektorem sportowym Cellfast Wilki Krosno Michałem Finfą! Zwycięzca aukcji otrzyma oficjalne zaproszenie do siedziby Cellfast Wilki Krosno i możliwość spędzenia dnia z dyrektorem sportowym i menedżerem Michałem Finfą podczas zgrupowania żużlowego teamu w Krośnie na starcie sezonu 2024. To niepowtarzalna okazja do zostania członkiem naszego sztabu!

Dzień pracy z dyrektorem sportowym Cellfast Wilki Krosno - Michałem Finfą

W ramach „Dnia z dyrektorem sportowym Michałem Finfą” zwycięzca licytacji będzie miał okazję do:

– spotkania i rozmowy z zawodnikami Cellfast Wilki Krosno
– wstępu do parku maszyn
– uczestnictwa w odprawach zespołu w siedzibie klubu
– przyglądnięcia się z bliska treningowi drużyny
– wizyty w szatni Cellfast Wilki Krosno
– zadania pytań członkom sztabu szkoleniowego
– zrobienia zdjęć na motocyklu żużlowym z zawodnikami teamu Cellfast Wilki Krosno 2024

Aukcja trwa do 6 lutego 2024 (wtorek) – zachęcamy do licytacji na szczytny cel, jakim w tym roku jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Aukcję można znaleźć TUTAJ.

Pomagamy również na miejscu! W dniu 32. Finału – 28 stycznia 2024 (niedziela) w Sali Sportowej Zespołu Szkół przy ul. Kisielewskiego 18 w Krośnie kwestować będą wolontariuszki z ekipy Wolf Girls Krosno. Oprócz zbiórki pieniędzy do wylicytowania będą między innymi karnety na sezon 2024 oraz wilcze gadżety. Serdecznie zapraszamy!