Wzmacniamy skład. Vaclav Milik podpisał kontrakt!

Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Cellfast Wilków został Vaclav Milik. Czeski żużlowiec trenował na torze przy Legionów podczas trzydniowego zgrupowania krośnieńskiej drużyny. Rozmowy o angażu do Cellfast Wilków zakończyły się pomyślnie i 28-letni zawodnik złożył podpis pod kontraktem. Vaclav Milik został wypożyczony z ekstraligowego Marwis.pl Falubazu Zielona Góra. – Cieszę się z osiągniętego porozumienia w Krośnie. Trzy dni treningów pozwoliły mi poznać tor, bo ostatnio startowałem tutaj jeszcze na czarnej nawierzchni. Mamy bardzo dobry zespół i z optymizmem patrzymy na kolejne mecze – powiedział Vaclav Milik po złożeniu podpisu na kontrakcie z Cellfast Wilkami.

Na zdjęciu od lewej dyrektor zarządzający Cellfast Wilków Michał Finfa i nowy żużlowiec krośnieńskiej drużyny Vaclav Milik.

Możliwe, że czeski żużlowiec zadebiutuje w krośnieńskich barwach już podczas zaplanowanego na najbliższą niedzielę meczu z Orłem Łódź. – Vaclav Milik to zawodnik, który pomoże naszej drużynie. Stajemy się coraz mocniejsi. Obecnie pracujemy nad tym by jak najlepiej poukładać drużynę przed inauguracją na własnym torze – oznajmił menedżer Cellfast Wilków Michał Finfa.

Spotkanie z Orłem Łódź odbędzie się w najbliższą niedzielę – 18 kwietnia o godz. 14. Mecz będzie transmitowany w stacji nSport+. Niestety z powodu obowiązujących obecnie obostrzeń oraz trwających prac budowlanych na stadionie spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.