Zasady stadionowe podczas derbów Wilki – RzTŻ

Już w najbliższy piątek 14 sierpnia 2020 roku o godz. 16. początek długo wyczekiwanych żużlowych derbów Podkarpacia. W ramach trzeciej kolejki spotkań 2. Ligi Żużlowej Wilki Krosno podejmą na stadionie przy Legionów 1 zespół Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Spotkanie odbędzie się zgodnie z nowym reżimem sanitarnym PZM i Rozporządzeniem Rządowym odnośnie organizacji imprez sportowych.

Uwaga! Podczas wchodzenia na stadion i obecności na obiekcie należy stosować się do zasad bezpieczeństwa.

Otwarcie bram stadionu dla kibiców nastąpi o godzinie 14:30.

YouTube player

Zasady wejścia na stadion:
– każda osoba wchodząca na stadion będzie miała mierzoną temperaturę
– podczas wchodzenia na stadion należy zdezynfekować ręce
– podczas wchodzenia na obiekt, do momentu zajęcia miejsca, należy mieć założoną maseczkę. Również podczas przemieszczania się po obiekcie należy używać maseczki, komina lub innego materiału zasłaniającego usta i nos

Uwaga:
Zgodnie z rozporządzeniem rządowym dotyczącym uczestnictwa w imprezach sportowych prosimy o zajmowanie w rzędach co drugiego miejsca siedzącego. Przepis nie dotyczy rodzin oraz osób wspólnie mieszkających lub wspólnie gospodarujących.

ZASADY ZAJMOWANIA MIEJSC NA STADIONIE PRZY LEGIONÓW 1 PODCZAS ŻUŻLOWYCH DERBÓW WILKI KROSNO – RZTŻ RZESZÓW (14.08.2020, godz. 16.)

TRYBUNA KRYTA:

– Trybuna Kryta (czyli Sektory A i B) tworzy strefę rodzinną. Wejście na Trybunę Krytą możliwe jest tylko dla posiadaczy karnetów Trybuna Kryta lub biletów Trybuna Kryta. Miejsca zajmowane są według numerów na karnetach Trybuna Kryta. Posiadacze biletów mają obowiązek ustąpienia miejsca osobom z karnetami Trybuna Kryta. Dodatkowo dzieci na trybunie krytej również muszą posiadać karnet Trybuna Kryta lub bilet na Trybunę Krytą. W przypadku ich braku dzieci muszą zająć miejsca wyłącznie na kolanach rodziców.

TRYBUNA ODKRYTA:

– Trybunę Odkrytą tworzą sektory C, D, E, F. Wszystkie miejsca na Trybunie Odkrytej są ponumerowane. UWAGA! Wejście na Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F) możliwe jest TYLKO dla posiadaczy niebieskich karnetów Normalny Plus, czyli karnetów numerowanych. Nie obowiązuje jednak numeracja, ponieważ według obowiązującego rządowego rozporządzenia należy zajmować co drugie miejsce w rzędzie. Krzesełka do zajmowania miejsc na Trybunie Odkrytej zostały oznaczone naklejkami z napisem: „TU MOŻESZ USIĄŚĆ”.

MIEJSCA STOJĄCE WOKÓŁ I i II WIRAŻU:

– Osoby posiadające Karnety Normalny, Ulgowy i Junior oraz osoby posiadające Bilety Normalne lub Bilety Junior zajmują miejsca stojące wokół I lub II wirażu i nie mają możliwości zajęcia krzesełek na Trybunie Krytej jak i całej Trybunie Odkrytej.

W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach stadionu. W sprzedaży zostały ostatnie wejściówki. Można je zakupić przez internet na kupbilet.pl (do domowego wydruku) lub w wilczym fan shopie w sklepie Sportbrand w Galerii Portius (ul. Bursaki 23a).

Na stadionie będą czynne fan shopy z gadżetami i punkty gastronomiczne. Podczas zakupów prosimy o zachowanie odległości 1,5 m. Programy meczowe w cenie 10 zł do zakupu w fan shopach.