ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz rywalem WiIków w półfinale

18 sierpnia 2019 roku Wilki Krosno podejmować będą w pierwszym meczu półfinału ZOOleszcz Polonię Bydgoszcz – mistrza faza zasadniczej 2. Ligi Żużlowej. W rundzie zasadniczej ulegliśmy minimalnie bydgoskim „Gryfom” 44:46 i zrobimy wszystko by teraz pokonać tego rywala. Czynione są starania by przeciwko bydgoszczanom Wilki pojechały tak mocnym składem jakim w tym sezonie jeszcze nie startowały.

 

W serwisie kupbilet.pl ruszyła sprzedaż biletów do domowego wydruku na tę arcyciekawie zapowiadającą się konfrontację na torze przy Legionów 1 w Krośnie. Wejściówki można kupować również stacjonarnie we wszystkich w Polsce salonach EMPIK i Kolporter. W Krośnie salon EMPIK mieści się w Galerii Krosno przy ulicy Legionów 17.

Przypominamy jednocześnie, że zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami na fazę play-off ligi nie obowiązują karnety. Zgodnie z zawartą na nich informacją stałe karty wstępu dotyczyły meczów rundy zasadniczej. Dotyczy to wszystkich rodzajów karnetów.

W zakupie biletów obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Stadion może przyjąć określoną liczbę widzów, dlatego warto pośpieszyć się z zakupem biletów. Obiekt przy Legionów powinien zapełnić się do ostatniego miejsca.

Osoby zainteresowane zakupem biletu z wjazdem samochodem na stadion będą mogły zaopatrzyć się w taką wejściówkę w siedzibie klubu przy Legionów 1 w cenie 50 zł. O starcie sprzedaży biletów z wjazdem poinformujemy lada dzień.

 

Cennik biletów na mecz półfinału

Niedziela – 18 sierpnia 2019, godz. 16:30

Wilki Krosno – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Bilet Trybuna Kryta – 35 zł

Bilet Normalny – 29 zł

Bilet Ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów) – 20 zł

Bilet Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 15 zł

Bilet z wjazdem samochodem na stadion – 50 zł (do zakupu wyłącznie w biurze klubu przy Legionów 1)

Link do zakupu biletów: BILETY NA PÓŁFINAŁ LIGI – KROSNO 18.08.2019

Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty Kolportera w Rzeszowie: Obrońców Poczty Gdańskiej 14 (Carrefour), Wyspiańskiego 2.