Żużlowa majówka w Krośnie! Sprawdźcie terminarz wydarzeń przy Legionów

Jak przedłużona majówka, to tylko z żużlem w Krośnie! Początek miesiąca zapowiada się przy Legionów 1 ekscytująco – w pierwszej części maja na krośnieńskim torze odbędą się aż cztery wydarzenia.

4 maja (sobota) o godz. 11:00 1. runda części zasadniczej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na starcie cztery ekipy – ORLEN Cellfast Wilki Krosno rywalizować będą z Motorem Lublin, Unią Tarnów i Stalą Rzeszów. Wstęp wolny – programy zawodów do nabycia w sklepie klubowym przy Legionów 1 w cenie 10 zł.

7 maja (wtorek) o godz. 17:00 kolejny mecz U24 Ekstraligi przy Legionów – tym razem ORLEN Cellfast Wilki Krosno podejmą Motor Lublin. Posiadacze karnetów na rozgrywki U24 Ekstraligi wchodzą na stadion na ich podstawie, mając możliwość odebrania bezpłatnego programu w sklepie klubowym. Pozostałe osoby – wstęp na podstawie biletu-programu w cenie 15 zł. Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny. Otwarcie kas o godzinie 15:00 – dwie godziny przed planowanym rozpoczęciem zawodów.

9 maja (czwartek) o godz. 17:00 w Krosno Miasto Szkła odbędą się Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na liście startowej nie zabraknie zawodników Cellfast Wilki Krosno – o awans powalczą Norbert Krakowiak i Patryk Wojdyło. Bilety-programy do nabycia przed turniejem w cenie 15 zł. Otwarcie kas o godzinie 15:00. Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.

10 maja (piątek) o godz. 18:00 starcie w ramach 4. rundy Metalkas 2. Ekstraliga – Cellfast Wilki Krosno zmierzą się z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. Bilety numerowane (przypisane do krzesełek) kupicie w sklepie klubowym w siedzibie Cellfast Wilki Krosno przy Legionów 1. Liczba miejsc numerowanych jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy. Ruszyła również sprzedaż biletów nienumerowanych na portalu KupBilet.pl.

Serdecznie zapraszamy – czekają nas wielkie emocje!