Mamy nowe Wilki!! Patryk Nater i Miłosz Grygolec zdali egzamin na żużlowe prawo jazdy!

Cellfast Wilki Krosno mają dwóch nowych żużlowców! Licencję na egzamin pozytywnie zakończyli dziś na krośnieńskim torze Patryk Nater i Miłosz Grygolec. Pierwszy liczy 17 lat (ur. 29 czerwca 2004) i teoretycznie może już brać udział nawet w meczach ligowych. Patryk Nater na co dzień mieszka w Głuchowie koło Łańcuta. Żużlową przygodę zaczynał w Tarnowie gdzie uzyskał przed dwoma laty licencję w klasie 250 cc.
Na zdjęciu od lewej: Miłosz Grygolec, trener Ireneusz Kwieciński i Patryk Nater.
– Moim wzorem jest Patryk Dudek. Marzę o tytule mistrza świata. Nie boję się ciężkiej pracy. Czekam teraz na pierwszy oficjalny start – powiedział Patryk Nater. Młodszy z dwójki świeżo licencjonowanych Wilków zaliczył egzamin w klasie 250 cc i niebawem skończy 15 lat. Miłosz Grygolec (ur. 20 września 2006) to na co dzień kuzyn Aleksandra Grygolca – pochodzącego z Krosna juniora Orła Łódź. Wujkiem Miłosza jest były żużlowiec Paweł Grygolec.
Świeżo licencjonowani zawodnicy Cellfast Wilków z komisją egzaminacyjną PZM. Na zdjęciu od lewej trener Ireneusz Kwieciński, Miłosz Grygolec, przedstawiciel GKSŻ Dariusz Cieślak, Patryk Nater, selekcjoner reprezentacji Rafał Dobrucki, przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański i prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak.
– Bardzo cieszymy się z ciągłego rozwoju chłopaków. Wytrzymali stres i zakończyli egzamin sukcesem. Spokojnie teraz będziemy pracować nad ich dalszym rozwojem – powiedział trener Cellfast Wilków Ireneusz Kwieciński. W wilczej akademii oprócz Miłosza Grygolca i Patryka Natera żużlowe szlify zdobywa obecnie 12 innych adeptów.