A zwycięzcą eWinner 1. ligi będzie… Eksperci już wiedzą!

Przed nami wielkie emocje w półfinałach eWinner 1. ligi! Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Eksperci z firmy bukmacherskiej analizują, która z drużyn okaże się wielkim wygranym. Kto okaże się wielkim zwycięzcą eWinner 1. ligi żużlowej?

Już w piątek 26 sierpnia rozpoczną się półfinały eWinner 1. ligi żużlowej. Zmierzą się ze sobą:

– H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Cellfast Wilki Krosno
– Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Rewanże zaplanowane są na 4 września, gdzie dowiemy się, kto wystąpi w wielkim finale.

Analitycy zakładów bukmacherskich eWinner przewidują, że najmniejsze szanse na wygraną ligi ma drużyna Orzeł Łódź. Kurs na to, że to właśnie Łodzianie okażą się zwycięzcami wynosi 12.00. Wg bukmacherów, wszystko rozstrzygnie się między trzema ekipami: Polonią Bydgoszcz, Wilkami Krosno oraz Falubazem Zieloną Górą.

Eksperci typują, że głównym faworytem jest ekipa z Bydgoszczy (kurs 2.30), aczkolwiek po piętach depczą jej Wilki z Krosna (kurs 3.00) oraz Zielonogórzanie (kurs 3.25). Jedna z tych drużyn jednak pożegna się z marzeniami w półfinale.

Pamiętajmy jednak, że wszystko może się zmienić w mgnieniu oka i obrócić o 180 stopni!

EWINNER kod promocyjny na 1. ligę żużlową
Sponsor eWinner 1. ligi przygotował dla nowych klientów bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka. Aby móc zagrać bez ryzyka i otrzymać dodatkowo na start zwiększony bonus powitalny, należy się zarejestrować w odpowiedni sposób. W trakcie rejestracji wpisujemy kod promocyjny EWINNER, dzięki czemu zakład bez ryzyka wzrośnie do 110 PLN (normalnie to 100 PLN). Chcąc wykorzystać bonus w pełni, należy postawić pierwszy kupon za 125 PLN. EWINNER kod promocyjny można wykorzystać w nadchodzących półfinałach!

eWinner – tytularny sponsor i legalny bukmacher
W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 1 ligi żużlowej.