Czas na szlagier Wilki – Kolejarz Opole! Awizowane składy na hit IV kolejki

W najbliższą niedzielę 19 maja 2019 Wilki Krosno podejmować będą przed własną publicznością ekipę OK Bedmet Kolejarza Opole w zaległym meczu IV kolejki 2 Ligi Żużlowej. Poznaliśmy już awizowane składy obu zespołów. W zestawieniu naszej drużyny doszło do jednej zmiany względem ostatniego meczu z Polonią Bydgoszcz. Miejsce Larsa Skupienia zajął Patrick Hansen. Dla Duńczyka, który w poprzednim roku był czołową postacią KSM-u Krosno, będzie to pierwszy w karierze występ w barwach Wilków.

– Czeka nas bardzo twardy mecz. Znamy siłę Opola, ale wiemy też jak duży potencjał tkwi w naszej ekipie. Śmiało możemy powalczyć z Kolejarzem. Grunt by każdy z zawodników pojechał dobre zawody i powinniśmy być wówczas blisko celu. Walczymy rzecz jasna o wygraną – zapowiada trener Wilków Janusz Ślączka.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Wilki Krosno:
9. Paweł Hlib
10. Nicklas Porsing
11. Edward Mazur
12. Patrick Hansen
13. Andriy Karpov
14. Patryk Rolnicki
15. Patryk Zieliński

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Bjarne Pedersen
2. Hubert Łęgowik
3. Michał Szczepaniak
4. Denis Gizatullin
5. Kevin Woelbert
6. Mateusz Adamczewski
7.

Przedsprzedaż biletów na mecz Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole będzie miała miejsce w kasie stadionu (kiosk) od strony placu targowego w sobotę 18 kwietnia od godziny 11 do 14. W dniu meczowym sprzedaż biletów w kasie (kiosku) od strony placu targowego ruszy o godzinie 13, a pozostałych kasach o godzinie 15. Otwarcie wejścia na stadion dla kibiców będzie miało miejsce w niedzielę o godzinie 15.

Wejściówki do domowego wydruku dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0341 lub stacjonarnie we wszystkich salonach Empik, STS i Kolporter w Polsce.
Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
Punkty Kolportera w Rzeszowie: m.in. Przemysłowa 3, Rejtana 69.

Bilety zakupione na pierwszy termin meczu (28 kwietnia) zachowują ważność.