Tego nie zobaczycie nigdzie indziej! Mecz Wilki – Polonia okiem kamer Wilki.tv [Wideo]

To była prawdziwa huśtawka nastrojów. W minioną niedzielę 12 maja nasz zespół minimalnie uległ na krośnieńskim torze ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz 44:46. Podczas spotkania nie brakowało zwrotów akcji i gorących sytuacji. Ciekawie było też poza samym torem. Zobaczcie ujęcia kamer, także te od kulis, naszej telewizji klubowej Wilki.tv:

YouTube player

Kolejne wielkie emocje na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie już w najbliższą niedzielę 19 maja 2019 roku. O 17 rozpocznie się zaległe spotkanie z głównym faworytem ligi – drużyną OK Bedmet Kolejarz Opole.

Przedsprzedaż biletów na mecz Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole będzie miała miejsce w kasie stadionu (kiosk) od strony placu targowego w sobotę 18 kwietnia od godziny 11 do 14. W dniu meczowym sprzedaż biletów w kasie (kiosku) od strony placu targowego ruszy o godzinie 13, a pozostałych kasach o godzinie 15. Otwarcie wejścia na stadion dla kibiców będzie miało miejsce w niedzielę o godzinie 15.

Wejściówki do domowego wydruku dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0341 lub stacjonarnie we wszystkich salonach Empik, STS i Kolporter w Polsce.
Empik w Krośnie: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17
Punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
Punkty Kolportera w Rzeszowie: m.in. Przemysłowa 3, Rejtana 69.