Bilety „cegiełki” na ćwierćfinał Cellfast Wilki – Trans MF Devils już dostępne!

Czas na decydującą fazę sezonu 2022 w eWinner 1 lidze żużlowej. Już w niedzielę 7 sierpnia 2022 roku o godz. 14 Cellfast Wilki zmierzą się na Landshut z Trans MF Devils. Do arcyciekawie zapowiadającego się rewanżu w Krośnie dojdzie w czwartek 11 sierpnia o godzinie 20. Tym samym spotkanie przy Legionów odbędzie się w świetle jupiterów.

Zgodnie z zapowiedziami na pierwszy mecz fazy play-off w Krośnie będą obowiązywać bilety i karnety ze spotkania Cellfast Wilki – Stelmet Falubaz Zielona Góra, które decyzją sędziego zawodów w dniu 15 maja zostało rozstrzygnięte jako wygrana gości walkowerem. W wyniku nałożonych kar oraz z powodu obowiązywania biletów i karnetów z tego meczu na pierwszą domową potyczkę Cellfast Wilków w fazie finałowej klub z Krosna stracił blisko 500 tysięcy złotych. – Apelujemy do wszystkich kibiców, aby pomimo faktu iż posiadają bilety z meczu z klubem z Zielonej Góry pomogli nam i jeśli mogą zakupili bilety „cegiełki” na spotkanie, które odbędzie się 11 sierpnia. Bilety mają ciekawą wizualizację, widnieje na nich autograf Keynana Rew, który znakomicie wkomponował się do naszej drużyny – informuje prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Wejściówki „cegiełki” w cenie 38 zł są już dostępne do własnego wydruku w internetowym serwisie kupbilet.pl

Bilety zakupione w serwisie kupbilet.pl upoważniają do zajęcia miejsca na krzesełkach wokół 2 wirażu lub miejsca stojącego.

Od najbliższej środy 3 sierpnia 2022 o godz. 14. bilety cegiełki będą dostępne również w formie „kartonikowej” w sklepie klubowym na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie.

Cennik biletów zarówno dla osób posiadających wejściówki z meczu Cellfast Wilki – Stelmet Falubaz oraz posiadaczy karnetów a także dla osób nie posiadających żadnego rodzaju wejściówek jest taki sam:

CENNIK: BILET – „CEGIEŁKA” na mecz Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Devils Landshut

Trybuna Kryta – 55 zł

Trybuna Odkryta (sektory C, D, E, F, G) – 45 zł

Krzesełka 2 wiraż lub miejsca stojące – 38 zł

Warunkiem wejścia na stadion na mecz „Wilków” z 'Diabłami” w dniu 11.08.2022 będzie posiadanie karnetu na sezon 2022, biletu z meczu Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra z rundy zasadniczej sezonu 2022 lub nowo zakupionego biletu „Cegiełka” na Trybunę Krytą, Odkrytą, krzesełka na 2 wirażu lub miejsca stojące (zakup w sklepie klubowym w siedzibie Cellfast Wilki przy Legionów 1 na stadionie w Krośnie) lub biletu „Cegiełka” zakupionego w serwisie kupbilet.pl