Bilety na finał Indywidualnych Mistrzostw Świata w Krośnie już dostępne

Są już w sprzedaży bilety na wielkie święto speedwaya w Krośnie. 25 września na stadionie przy Legionów odbędzie się druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W akcji zobaczymy m.in. zawodników Cellfast Wilków.

Po zeszłorocznych zmaganiach, w których odbyła się tylko jedna runda cyklu, ponownie będziemy
świadkami trzech rund Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Stralsund, Krosno i Pardubice będą gospodarzami tegorocznych finałów FIM Speedway U21 World Championship 2021, które odbędą się 4 i 25 września oraz 1 października. Przypomnijmy, że w zeszłym roku mistrzem globu został Australijczyk, Jaimon Lidsey, srebrny medal przypadł Dominikowi Kuberze, zaś na najniższym stopniu podium stanął Olegs Mihailovs z Łotwy.

Dyrektor operacyjny Krystian Jaworski (z lewej) i szef komunikacji Radosław Zieliński (z prawej) z zarządzającej IMŚJ firmy One Sport podczas wizytacji stadionu w Krośnie z prezesem Cellfast Wilków Grzegorzem Leśniakiem.

Dziś (wtorek, 03.08) rozpoczęła się sprzedaż biletów na turniej w Krośnie, gdzie zgromadzeni kibice zobaczą dwóch reprezentantów Cellfast Wilków Krosno oraz co najmniej trzech zawodników Żużlowej Reprezentacji Polski. Stałymi uczestnikami tegorocznego cyklu są Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki oraz Wiktor Lampart, a krośnieński klub reprezentują od niedawna Czech Jan Kvech i Ukrainiec Marko Lewiszyn.
Należy dodać, że organizator wskaże zawodnika, który otrzyma „dziką kartę” na te zawody. Początek turnieju 25 września w Krośnie zaplanowano na godzinę 19:00.

Bilety nienumerowane w cenie od 30 złotych są dostępne na:

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-speedway/

Ceny biletów:
Trybuna kryta: 50 zł
Trybuna odkryta: 40 zł
Pakiet 1+1 – 50 zł
Pakiet 1+2 – 60 zł
Pakiet 2+1 – 80 zł
Pakiet 2+2 – 100 zł
Drugi łuk: 30 zł
Pakiet 1+1 – 40 zł
Pakiet 1+2 – 50 zł
Pakiet 2+1 – 60 zł
Pakiet 2+2 – 70 zł
Miejsca stojące: 30 zł

Bilety pakietowe: Osoba dorosła + osoba do 18 roku życia
Niepełnosprawni – Pakiet 1+1 (z opiekunem)
Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo (rocznikowo)

Bilety na zawody w Stralsund można nabywać tutaj: https://www.mcn-stralsund.de/ticket/
Bilety na zawody w Pardubicach można nabywać tutaj: http://www.zlataprilba.cz/vstupenky-on-line/