Bilety na niedzielną bitwę Cellfast Wilki – ZOOleszcz GKM w sprzedaży

Trwa sprzedaż biletów na pasjonująco zapowiadające się spotkanie w ramach 2 rundy PGE Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno – ZOOleszcz GKM Grudziądz. Zwycięzca przybliży się do upragnionego utrzymania w najmocniejszej żużlowej lidze świata. Mecz odbędzie się na stadionie w Krośnie (ul. Legionów 1) już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia 2023 roku o godz. 19.15 (start I biegu).

W sklepie Cellfast Wilków w siedzibie klubu trwa sprzedaż biletów. Dostępne są jeszcze wejściówki numerowane – przypisane do poszczególnych krzesełek na trybunie odkrytej (sektory C, D, E, F, G). W sprzedaży są również bilety nienumerowane na krzesełka wokół drugiego wirażu. Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie kupbilet.pl

Sklep klubowy na stadionie czynny jest w dni robocze od godz. 9 do 17. Sklep będzie otwarty również w sobotę 29 kwietnia (dzień przed meczem) w godz. od 10 do 15. Sprzedaż wejściówek i programów w kasach stadionu rusza zawsze w dni meczowe na trzy godziny przed pierwszym biegiem. W niedzielę 30 kwietnia kasy stadionu będą otwarte od godz. 16.15.

Wydarzeniem meczu będzie start Nickiego Pedersena. Lider grudziądzan nigdy w historii nie rywalizował na krośnieńskim torze. ZOOleszcz GKM będzie ponadto zapewne reprezentował jeszcze między innymi dobry znajomy Cellfast Wilki Vadim Tarasenko. Rosjanin, który niedawno uzyskał polski paszport i licencję startował w naszej drużynie w sezonie 2020.

Cellfast Wilki również przystąpią do konfrontacji w najmocniejszym zestawieniu. Przed krośnieńską publicznością zaprezentują się Jason Doyle i Krzysztof Kasprzak. Ponadto w szeregach ekipy trenera Ireneusza Kwiecińskiego i menedżera Michała Finfy nie zabraknie Andrzeja Lebiediewa, Vaclava Milika i Mateusza Świdnickiego.

Każda osoba chcąca wejść na stadion musi posiadać karnet lub bilet. Dotyczy to również dzieci dla których w siedzibie klubu można zakupić całosezonowy karnet w cenie 15 zł. Pojedynczy bilet na jeden mecz dla dzieci do 6 roku życia kosztuje 5 zł.

Nie przyjmujemy rezerwacji biletów. W sklepie istnieje możliwość zapłaty zarówno kartą (w tym blikiem) jak i gotówką.

CENNIK BILETÓW:

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory C, D – 70 zł

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory E, F, G – 60 zł

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące – 45 zł

Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł

Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł

Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł

Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Grudziądza) – 50 zł

Bilety nienumerowane można zakupić również do własnego wydruku w serwisie kupbilet.pl

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.