Mamy kevlary i nowe umowy! Miła wizyta w Bramex [Zdjęcia]

Daniel Jeleniewski i Mateusz Szczepaniak zaprezentowali dziś (5 marca 2021) nowe kevlary Cellfast Wilków Krosno. Podczas wyjątkowej konferencji prasowej firmy Nice, Verdon i Bramex podpisały z naszym klubem umowy sponsorskie na sezon 2021, w którym będziemy rywalizować w eWinner 1. Lidze. Konferencja odbyła się w miejscowości Bajdy koło Krosna, w siedzibie firmy Bramex w obecności przedstawicieli sponsorów, zawodników i licznych przedstawicieli mediów.

Siedziba i nowoczesny salon firmowy Bramex mieści się w miejscowości Bajdy koło Krosna.

– Dziś rozszerzamy nasz mecenat nad Wilkami. Firma Verdon kontynuuje współpracę z krośnieńskim klubem, a marka Bramex rozpoczyna ten etap. Cieszymy się, że jako globalna marka razem z naszymi dystrybutorami znajdujemy przestrzeń do wspólnego działania. Nasze zaangażowanie w żużel jest znane od dawna i przynosi nam konkretne korzyści na poszczególnych rynkach – powiedział Wojciech Jankowski, Export Area Manager firmy Nice.

Bramex specjalizuje się produkcji balustrad, ogrodzeń i bram dla klientów z całego województwa podkarpackiego. W swojej ofercie ma też bogatą gamę produktów Nice. – Jesteśmy w naszej nowej siedzibie, której powstanie było dla nas sporym wyzwaniem i wydarzeniem. Teraz chcemy zrobić kolejny krok i iść dalej naprzód. Liczymy, że współpraca z Wilkami Krosno przyniesie nam wiele korzyści – podkreślił Mariusz Gomółka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bramex.

Trzeci sezon z Wilkami zostaje firma Verdon. – Współpraca z krośnieńskim klubem wpływa na liczbę naszych klientów. Dobrze promujemy się poprzez żużel, co przekłada się na naszą działalność – stwierdził prezes firmy Verdon Arkadiusz Staniek. W ofercie firmy Verdon można znaleźć wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, bramy garażowe, osłony zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz automatykę do tych produktów. Verdon jest również dystrybutorem marki Nice.

Na zdjęciu od lewej: Mariusz Gomółka, Grzegorz Leśniak, Mateusz Szczepaniak, Daniel Jeleniewski, Arkadiusz Staniek, Piotr Szott i Wojciech Jankowski.

– Dziękuję naszym partnerom za to, że jesteśmy tu obecni. Angażujemy się w takie przedsięwzięcia, mając na uwadze nasze produkty i ich lokalną dystrybucję – mówił Piotr Szott,  odpowiedzialny za rozwój firmy Nice na Podkarpaciu.

Zadowolenia nie krył też prezes Wilków, który wskazywał na coraz większe zainteresowanie żużlem w Krośnie i okolicach. – Cieszymy się, że podpisanie umowy z naszymi partnerami następuje w takich okolicznościach. Dziękujemy firmom Nice i Verdon za kontynuację współpracy, a markę Bramex serdecznie witamy w gronie naszych sponsorów. Obu partnerów znajdziemy na naszych nowych kevlarach – powiedział Grzegorz Leśniak.

Żużlowe stroje na sezon 2021 zaprezentowali krajowi seniorzy Cellfast Wilków. – Wygodne, kolorowe i nowoczesne – oceniali wilcze kevlary Daniel Jeleniewski i Mateusz Szczepaniak. Obaj podkreślali, że spokojnie czekają na nowy sezon, solidnie przygotowując się do rozgrywek eWinner 1. Ligi. – Po zimowym okresie i ćwiczeniach na sali, powoli przychodzi czas na inne aktywności. Można pojeździć choćby na crosówce, póki nie mamy jeszcze warunków do treningu na torze. Liczymy, że powrót do ligowego ścigania odbędzie się z kibicami na trybunach – zgodnie podkreślali obaj zawodnicy.