N-Baria Komora Normobaryczna w Rzeszowie Partnerem Cellfast Wilków!

Tego jeszcze nie było! Cellfast Wilki Krosno podpisały umowę z nowym Partnerem klubu w szczególnych okolicznościach – w komorze normobarycznej w Rzeszowie. Ciśnienie wewnątrz kapsuły wynosi 1500 hPa, a zawartość tlenu w powietrzu sięga aż 40%. Normobaria jest przełomową terapią polegającą na przebywaniu w pomieszczeniu właśnie o zwiększonym ciśnieniu, zwiększonej zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór. Wewnątrz komory normobarycznej utrzymywane są najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka warunki. – Nasza komora została uruchomiona w grudniu minionego roku. Każdego dnia coraz więcej osób chce z niej skorzystać. Korzyści zdrowotne i to w szerokim zakresie są odczuwalne najczęściej już po pierwszej wizycie – powiedział prezes N-Baria Komora Normobarczna Rzeszów Jan Szmyd. – Wilki Krosno to obecnie jedna z najlepszych sportowych wizytówek regionu. Postanowiliśmy skorzystać z promocji naszej komory właśnie dzięki krośnieńskim Wilkom – dodał.

Na zdjęciu przedstawiciele N-Baria Komora Normobaryczna, od lewej Bartosz Panek i Jan Szmyd oraz szef Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak.

Terapia normobaryczna wspomaga spowolnienie procesów starzenia się organizmu, zwielokrotnienie poziomu komórek macierzystych, zwiększenie stężenia tlenu we krwi, zmniejszenie obrzęków uszkodzonych tkanek oraz leczenie zaburzeń przewodu pokarmowego. Dodatkowo przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej, psychicznej, koncentracji oraz zdolności do zapamiętywania.  Z jej zdrowotnych właściwości można skorzystać codziennie, a nawet w nocy. – Ludzie chętnie korzystają z pakietu nocnego. Zasada jest prosta. Im więcej czasu przebywa się w komorze tym nasze ciało więcej na tym korzysta. Standardowa sesja to 120 minut, ale ten czas można wydłużyć – informuje Jan Szmyd.

N-Baria Komora Normobaryczna mieści się w Rzeszowie przy Zawiszy Czarnego 16b. – Cieszymy się, że związaliśmy się z tak ciekawym Partnerem. Każda umowa sprawia, że nasz klub staje się coraz mocniejszy. Z komory będą też korzystać nasi zawodnicy. Osobiście jestem już po dwóch wizytach w komorze i odczuwam pozytywne efekty – podkreśla prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

Informacje o N-Baria Komora Normobarczna w Rzeszowie i rezerwacja wizyt pod numerem telefonu: 608 127 361​

internet:

n-baria.pl

social media:

facebook.com/nbariarzeszow

instagram.com/nbariarzeszow