Cellfast Wilki Krosno mają dwóch nowych wychowanków!

W środę 3 lipca na torze przy Legionów 1 w Krośnie odbył się egzamin na licencję żużlową w kategoriach 250cc i 500cc. Z pozytywnym wynikiem ukończyło go dwóch wychowanków Cellfast Wilków – Arkadiusz Wąchała (250cc) i Kamil Kawecki (500cc).

W egzaminie na krośnieńskim torze wzięło udział 12 adeptów żużla – 5 w kategorii 250cc i 7 w kategorii 500cc. Wszyscy zdali część teoretyczną, natomiast część praktyczną na torze pomyślnie ukończyło 11 zawodników. Nasz zawodnik – Arkadiusz Wąchała – odnotował najlepszy czas spośród wszystkich zdających na motocyklach o pojemności 250cc.

Arkadiusz Wąchała pochodzi z Łączek Jagiellońskich (gmina Wojaszówka), urodził się 18 lutego 2010 roku. Kamil Kawecki mieszka w Łysej Górze (gmina Nowy Żmigród), a jego data urodzenia to 25 czerwca 2008. Zadowolenia z kolejnych wychowanków nie ukrywa trener Cellfast Wilków, Ireneusz Kwieciński.

– Zarówno Arkadiusz, jak i Kamil zaliczyli egzamin w dobrym stylu. Obaj trzymali gaz i jechali według wytycznych. Cieszy fakt, że mamy kolejnych wychowanków. Tak naprawdę dopiero teraz rozpoczyna się przed nimi ciężka praca – przyznaje nasz szkoleniowiec.

Gratulujemy naszym młodym Wilczkom i życzymy powodzenia na sportowej ścieżce!