Czas na domowy mecz z Rybnikiem – bilety już dostępne!

W niedzielę 21 lipca 2024 roku o 14:00 krośnieński stadion będzie areną bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu Cellfast Wilki – Innpro ROW Rybnik. Bilety na to spotkanie są już dostępne w sklepie klubowym przy Legionów 1 oraz na KupBilet.pl

Każda z ekip będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony, by walczyć o poprawę swojej pozycji w ligowej tabeli. Cellfast Wilki chcą się również zrewanżować za pierwszy mecz – w Rybniku padł wynik 56:34 na korzyść gospodarzy. Wówczas krośnianie stracili swojego lidera – Dimitriego Berge.

W meczu z Innpro ROW w barwach Cellfast Wilków wśród krajowych seniorów zobaczymy Norberta Krakowiaka i Patryka Wojdyło. Skład formacji zagranicznej krośnieńskiej ekipy pozostaje na ten moment niewiadomą, gdyż bardzo możliwe, iż przed tym spotkaniem na tor powróci już Dimitri Berge. Zawodnikiem U24 będzie Jonas Seifert-Salk, zaś z pozycji juniorskich wystartują Szymon Bańdur i Piotr Świercz. Popularne „Rekiny” przystąpią do starcia w Krośnie m.in. z Bradym Kurtzem, Rohanem Tungatem czy Jakubem Jamrogiem.

Bilety na mecz 12. rundy Metalkas 2. Ekstraligi można nabyć w sklepie klubowym przy ul. Legionów 1 w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Trwa również sprzedaż internetowa za pośrednictwem portalu KupBilet.pl.

CENNIK BILETÓW NUMEROWANYCH (przypisanych do krzesełka):

Trybuna Kryta przy starcie – Sektor A – 80 zł
Trybuna Kryta przy starcie – Sektor B – 65 zł
Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory B1, B2 – 65 zł
Trybuna Pierwszy Wiraż – Sektory od B3 do B8 – 60 zł
Trybuna Odkryta – Sektory C,D – 55 zł
Trybuna Odkryta – Sektory E, F, G – 50 zł

CENNIK BILETÓW NIENUMEROWANYCH:

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące przy drugim wirażu – 40 zł
Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 20 zł
Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców gości) – 50 zł

Stadion w Krośnie ma ograniczoną pojemność. Bilety będą sprzedawane tylko do wyczerpania puli. Decyduje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.