Cellfast i Wilki jadą razem w sezonie 2024

Miło nam poinformować, że firma Cellfast będzie sponsorem tytularnym krośnieńskiego żużla w kolejnym sezonie. Na mocy podpisanej właśnie umowy żużlowcy z Krosna będą występować w rozgrywkach 1 ligi żużlowej 2024 pod nazwą Cellfast Wilki Krosno.

Przyszłoroczny sezon będzie szóstym z rzędu w działalności klubu Wilki Krosno i zarazem szóstym ze wsparciem firmy Cellfast.

Na zdjęciu od lewej strony prezes klubu żużlowego Wilki Krosno Grzegorz Leśniak i dyrektor operacyjny firmy Cellfast Rafał Słabik.

– Wilki to wspólne dobro całego miasta, a nawet regionu. Zainteresowanie żużlem jest w Krośnie ogromne. Przez te kilka lat klub świetnie się rozwinął. Awans do PGE Ekstraligi to sukces, o którym niewielu w przeszłości nawet marzyło. Wiemy, że kierownictwo klubu konstruuje bardzo ambitny zespół na najbliższy sezon. Drużyna z pewnością dostarczy wielu pozytywnych wrażeń. Na to wszyscy liczymy – powiedział Dyrektor Operacyjny firmy Cellfast Rafał Słabik.

Cellfast powstał w 1990 roku. Krośnieńska firma to jeden z europejskich liderów w produkcji akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

– Z całą stanowczością trzeba podkreślić, że bez wsparcia firmy Cellfast nie byłoby nowego krośnieńskiego żużla i rozwoju tej dyscypliny w naszym mieście. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy możliwość współpracy z partnerem, na którego zawsze możemy liczyć. Jedziemy razem w sezon 2024, co nas bardzo cieszy – powiedział prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.