Nowa postać w Cellfast Wilki! Jonas Seifert-Salk wzmacnia pozycję U24

Miło nam poinformować, że nasz klub odwiedził dziś nowy zawodnik! Podpisaliśmy oficjalny prekontrakt z Jonasem Seifertem-Salkiem. 23-letni Duńczyk będzie reprezentował Cellfast Wilki w rozgrywkach 1 ligi żużlowej na pozycji U24.

– Jest to kolejny punkt w strategii budowy młodej i perspektywicznej drużyny, której celem jest rozwój. Na bazie doświadczeń z ostatnich lat zdawaliśmy sobie sprawę z ogromnego znaczenia pozycji U24. Sięgamy po czołową postać ligi w tej formacji – informuje menedżer Cellfast Wilki, Michał Finfa.

Na zdjęciu od lewej: prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak, Jonas Seifert-Salk i dyrektor zarządzający Cellfast Wilki Michał Finfa.

Jonas Seifert-Salk w trzech poprzednich sezonach startował w klubie z Poznania. W rozgrywkach 2023 był czołowym ogniwem „Skorpionów” obok Aleksandra Łoktajewa i Norberta Krakowiaka. – Nie ukrywam, że miałem zapytania z wielu klubów. Wybrałem Krosno, bowiem podoba mi się skład tej drużyny. Czuję, że razem możemy sporo osiągnąć – podkreśla Jonas Seifert-Salk.

Przypomnijmy, że wcześniej Cellfast Wilki zasilili Norbert Krakowiak i Dimitri Berge.