Nie mogło być inaczej! W nowy sezon jedziemy z Inwentech Group!

Miło nam poinformować, że Inwentech Group w sezonie 2022 będzie wspierać drużynę Cellfast Wilki. Właśnie zawarto stosowną umowę. To już czwarty kolejny rok współpracy firmy Inwentech z klubem Wilki Krosno. – Jesteśmy pod wrażeniem tego jak dynamicznie rozwinął się krośnieński żużel w wydaniu Wilków. Gdy powstał klub otrzymaliśmy zaproszenie do współpracy i ani przez moment nie zawiedliśmy się. To już pewne. Wspieramy Cellfast Wilki także w 2022 roku – informuje prezes i jednocześnie założyciel Inwentech Group Mariusz Skalmierski, którego zdanie podziela drugi z założycieli przedsiębiorstwa Piotr Grec.

Na zdjęciu od lewej: założyciel Inwentech Group Mariusz Skalmierski, prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak, założyciel Inwentech Group Piotr Grec oraz wiceprezes krośnieńskiego klubu Robert Węgrzyn.

– Ogłoszona dziś współpraca na sezon 2022 ma dla nas szczególne znaczenie. Cellfast Wilki są już liczącą się siłą w kraju i z niecierpliwością czekamy na zbliżający się sezon. Liczymy, że emocje będą co najmniej tak duże jak przed rokiem – dodaje Piotr Grec.

Na mocy podpisanej dziś umowy logotypy Inwentech Group znajdą się m.in. na kevlarach i obszyciach motocykli całego teamu drużyny wicemistrza eWinner 1. Ligi oraz na strojach sportowych i koszulkach dla kibiców.

Inwentech to firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych oraz klimatyzacji i wentylacji, która od 2009 roku prężnie rozwija się na rynku polskim. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Krośnie przy ulicy Białobrzeskiej 100a. 

– Bardzo cieszymy się, że możemy poinformować o przedłużeniu współpracy z tak markowym Partnerem. Warto podkreślić, że Inwentech jest z nami od 2018 roku kiedy tylko Wilki jako nowy klub pojawiły się na żużlowej mapie. Co roku wsparcie Inwentechu rośnie. Nasza współpraca się rozwija. Inwentech przyczynił się między innymi do naszego awansu na zaplecze PGE Ekstraligi oraz do zdobycia tytułu wicemistrza eWinner 1. Ligi – mówi prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak. – Współpraca z tak poważnym Partnerem jak Inwentech to dla nas powód do dumy. Tym bardziej nie kryjemy satysfakcji, że w zbliżający się i zapowiadający się arcyciekawie sezon 2022 wjeżdżamy razem z firmą Inwentech – podkreśla sternik krośnieńskiego klubu.

Polecamy stronę Inwentech Group: inwentech.pl

oraz serwis w portalu facebook: facebook.com/InwentechGroup