Zniczplast razem z Wilkami! Nowa umowa podpisana

Firma Zniczplast pozostaje partnerem Cellfast Wilków na sezon 2022. Stosowna roczna umowa została właśnie podpisana. Firma Zniczplast to wiodący producent produktów parafinowych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 2003 roku jako firma produkująca znicze, wkłady do zniczy oraz komponenty plastikowe potrzebne do produkcji zniczy. Siedziba firmy wraz zakładem produkcyjnym mieści się w Korczynie koło Krosna. – Bardzo cieszymy się, że możemy przywitać Zniczplast w naszej rodzinie na sezon 2022. To będzie drugi rok współpracy, która w porównaniu z poprzednim sezonem została znacznie rozszerzona. Zniczplast to firma z ugruntowaną rynkową pozycją i jednocześnie stale dynamicznie się rozwijająca. Zbliżające się emocje sportowe będziemy przeżywać razem ze Zniczplastem – poinformował wiceprezes Cellfast Wilki Krosno Robert Węgrzyn.

Na zdjęciu od lewej Wiceprezes Zarządu Wilki Krosno Robert Węgrzyn i Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Zniczplast Mirosław Uliasz.

Zniczplast oferuje szeroki asortyment zniczy, wkładów, figur gipsowych z wkładem zniczowym, tub (tuleje plastikowe) oraz dekli. Firma Zniczplast współpracuje z renomowanymi dostawcami parafiny, szkła i plastiku, a półfabrykaty (granulat, wypraski) produkuje samodzielnie. Zamówienia realizowane są w oczekiwanych przez klienta terminach i ilościach, bowiem Zniczplast posiada własne pomieszczenia produkcyjno – magazynowe oraz własne zaplecze wyposażenia do produkcji.

– Podoba nam się rozwój krośnieńskiego żużla. Cellfast Wilki to klub z którym trzeba liczyć się w Polsce. Żużel cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej i nie tylko lokalnej społeczności. Ten sport daje możliwości dotarcia do wielu odbiorców i cieszymy się, że działamy z Wilkami również w nowej perspektywie – 2022 roku – powiedział Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży firmy Zniczplast Mirosław Uliasz.  

Serwis internetowy firmy Zniczplast: zniczplast.pl

Profil w portalu facebook: facebook.com/zniczplast