Edward Mazur czyli wilczy pazur w Krośnie! [Zdjęcia, WIDEO]

Ma 25 lat i wielki apetyt na żużel. Edward Mazur to kolejny zawodnik, który stał się członkiem naszej watahy.
– W Krośnie buduje się ciekawa drużyna i powstaje stabilny klub. Dlatego, mimo kilku ofert i wielu telefonów z innych klubów, postanowiłem związać się z Wilkami. Razem możemy zbudować coś fajnego od podstaw, a ja chcę mocno postawić na nowe otwarcie w swojej karierze. Czekam z niecierpliwością na nowy sezon – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik krośnieńskiej drużyny.
Na zdjęciu od lewej wiceprezes Wilków Krosno SA Grzegorz Leśniak, Edward Mazur i prezes klubu Robert Dobosz. Fot. P. Bialic/wilkikrosno.pl
Edward Mazur to drugi senior w barwach Wilków. Jest wychowankiem Unii Tarnów, byłym zawodnikiem Orła Łódź, Motoru Lublin, Wandy Kraków i Stali Rzeszów. Nowy Wilk to trzeci żużlowiec, którego kibice będą oglądać w sezonie 2019 na stadionie przy Legionów. Na chwilę obecną kadra krośnieńskiego klubu liczy trzech zawodników. Wcześniej związaliśmy się kontraktami z Patrickiem Hansenem z Danii i Larsem Skupieniem. Duński żużlowiec startował w Krośnie w minionym sezonie w barwach KSM-u, z kolei Skupień przenosi się do teamu Wilków z pierwszoligowego ROW-u Rybnik.