eWinner również z 2. Ligą Żużlową!

Legalny bukmacher eWinner, we współpracy z klubami żużlowymi eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz 2. Ligi Żużlowej, rozpoczął projekt, który łączy odpowiedzialne prowadzenie biznesu, zaangażowanie kibiców i możliwości uzyskania dodatkowych wpływów od sponsora.

Kolejny raz jesteśmy świadkami, pragmatycznego podejścia do projektów marketingowych, które okazuje się niezwykle potrzebne w czasie, kiedy sport boryka się z problemami spowodowanymi pandemią.

– Kiedy zapowiadaliśmy Ligę eWinnera w styczniu, zakładaliśmy, że nasz projekt będzie świetnym uzupełnieniem portfolio sponsorskiego o różnorodne inicjatywy sportowe. Kilka miesięcy później odnaleźliśmy w tym pomyśle dobry sposób na wsparcie „czarnego sportu”. Kluby żużlowe były bardzo zdeterminowane, żeby pojechać w tym sezonie i dostarczyć Kibicom sportowych emocji, a Liga eWinnera ma w tym pomóc – mówi Prezes Zarządu eWinner, Grzegorz Nowak.

Idea projektu Ligi eWinnera jest prosta. Kibic drużyny może założyć konto na platformie zakładów bukmacherskich eWinner, korzystając z dedykowanej podstrony swojego Klubu i zawrzeć zakłady wzajemne na dowolną dyscyplinę sportową w ofercie bukmachera. Klub otrzymuje wsparcie finansowe zależnie od liczby i aktywności graczy, a legalny bukmacher eWinner zadeklarował maksymalnie 1 200 000 zł do podziału na wszystkie Kluby biorące udział w projekcie.

– Z perspektywy Polskiego Związku Motorowego, bardzo cieszy nas aktywność sponsora tytularnego eWinner 1. Ligi Żużlowej, również w niższej klasie rozgrywkowej. Pokazuje to, że praca jaką wszyscy wkładają w rozwój produktu jakim jest żużel w Polsce, jest opłacalna i możemy liczyć na jej efekty – powiedział Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego – Piotr Szymański.

Zgodnie z inicjalnymi założeniami Ligi eWinnera, w projekt zaangażowany jest również ambasador marki eWinner – Marcin Gortat, który zaprasza kibiców żużlowych do wzięcia udziału w akcji poprzez video dostępne na profilu Facebookowym bukmachera. Dodatkowo na stronie internetowej eWinner prowadzony będzie ranking liczby kibiców drużyn, którzy wzięli udział w akcji.

– Cieszymy się, że eWinner po tym jak został Oficjalnym Sponsorem Ekstraligi Żużlowej i tytularnym eWinner 1. Ligi, przypieczętował swoją obecność w polskim żużlu, angażując się jako sponsor drużyn 2. Ligi Żużlowej. Środki, które pozyskamy w związku z udziałem w projekcie Ligi eWinnera jeszcze bardziej przybliżą nas do skutecznej jazdy w sezonie 2020 – potwierdził prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

Pierwsza edycja Żużlowej Ligi eWinnera potrwa do końca sezonu 2020. Więcej szczegółów na stronie internetowego bukmachera www.ewinner.pl.