Bilety na finał IMP w Krośnie dostępne dziś w kasach stadionu!

Rusza sprzedaż stacjonarna biletów na turniej Canal+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski! Ta niezwykle prestiżowa impreza odbędzie się w Krośnie w świąteczny poniedziałek 15 sierpnia 2022 roku. Krosno po raz pierwszy w swojej historii będzie gościć finalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W zawodach wystartują między innymi Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Janusz Kołodziej. Na liście uczestników są również krajowi liderzy Cellfast Wilki -Tobiasz Musielak oraz z dziką kartą Mateusz Szczepaniak.

Dziś, tj. w sobotę 23 lipca 2022 ruszy sprzedaż stacjonarna biletów na sierpniowe święto żużla w Krośnie. Bilety będzie można kupić od godziny 13 w kasach krośnieńskiego stadionu, które zlokalizowane są przy bramie głównej od strony ulicy Legionów oraz przy bramie bocznej od strony placu targowego.

CENNIK BILETÓW:

Trybuna Odkryta (Sektory C, D, E, F, G) (jeden rodzaj biletu): 45 zł

Krzesełka 2. Wiraż lub miejsca stojące: Normalne: 38 zł, Ulgowe (osoby od 7. do 18. roku życia, emeryci i renciści): 30 zł

Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 i młodsze) – wstęp wolny pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach pełnoletniego opiekuna lub miejsca stojącego

Bilety VIP – 300 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w strefie VIP na tarasie budynku klubowego)

Pula biletów jest mocno ograniczona. Wejściówki, które nie zostaną dziś wykupione w kasach stadionu będą dostępne w Fan Shopie w siedzibie klubu (obok parku maszyn) w dni robocze w godzinach od 10. do 17.

Bilety na Krzesełka na 2. Wiraż lub miejsca stojące dostępne są również w internecie w serwisie ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-mecz/?partner=zuzel

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do   7 sierpnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Krosno”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Pierwszy z trzech finałów Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski odbył się 9 lipca na torze w Grudziądzu. Turniej zakończył się zwycięstwem Bartosza Zmarzlika (Moje Bermudy Stal Gorzów), który w całych zawodach stracił tylko jeden punkt. W decydującym wyścigu pokonał zawodników Motoru Lublin – Jarosława Hampela i Dominika Kuberę oraz Patryka Dudka (for Nature Sollutions Apator Toruń).

Zmarzlik zgarnął też dodatkowy punkt za największą liczbę biegowych zwycięstw w zawodach i z dorobkiem 18 “oczek” przewodzi klasyfikacji generalnej. Inni zawodnicy nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa i z pewnością będą chcieli w Krośnie pokrzyżować plany obrońcy tytułu.

Zwłaszcza będący w wysokiej formie żużlowcy lubelskiego Motoru nie stracili nadziei na złoto. Świetnie czuł się na torze w Grudziądzu Hampel, który w rundzie zasadniczej wygrał cztery biegi, a tylko raz przyjechał ostatni, jadąc z najsłabszego pola startowego. Kubera też pokazał, że jest w wysokiej formie.

Teraz rywalizacja przeniesie się do Krosna na tor, który jest najdłuższy w Polsce. Mierzy obecnie 396 m i może być sporym atutem dla dobrze go znających żużlowców gospodarzy – zawodników Cellfast Wilków Krosno – Tobiasza Musielaka oraz Mateusza Szczepaniaka, który otrzymał od Polskiego Związku Motorowego dziką kartę na start w sierpniowych zawodach.

Stali uczestnicy cyklu Canal+ Online IMP i ich numery startowe:

Patryk Dudek – 692

Jarosław Hampel – 33

Jakub Jamróg – 31

Maciej Janowski – 71

Krzysztof Kasprzak – 187

Janusz Kołodziej – 333

Dominik Kubera – 415

Jakub Miśkowiak – 515

Tobiasz Musielak – 100

Przemysław Pawlicki – 59

Paweł Przedpełski – 323

Bartosz Smektała – 115

Kacper Woryna – 223

Grzegorz Zengota – 29

Bartosz Zmarzlik – 95

Mateusz Szczepaniak (Dzika karta) – 16

Rezerwowi cyklu Canal+ Online IMP:

Mateusz Cierniak – 842

Krzysztof Buczkowski – 277

Rafał Karczmarz – 99