Karczewski i Sadurski na podium Brązowego Kasku!

Świetny występ w zmaganiach o Brązowy Kask juniorów reprezentujących w rozgrywkach ligowych Cellfast Wilki Krosno. W Tarnowie Franciszek Karczewski zajął 2. miejsce, a Krzysztof Sadurski ukończył rywalizację na 3. miejscu.

Zawody zostały rozegrane w niepełnym wymiarze ze względu na intensywne opady deszczu, które nasiliły się w trakcie trzeciej serii startów. Ostatecznie udało się ją dociągnąć do końca. Turniej wygrał zawodnik Arged Malesy Ostrów Wlkp., Jakub Krawczyk, z dorobkiem 7 punktów. Tyle samo „oczek” uzbierał Franciszek Karczewski, który reprezentował w rywalizacji o Brązowy Kask swój macierzysty klub – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. O końcowej kolejności zadecydował bieg bezpośredni, w którym na mecie szybszy był Krawczyk. Podium uzupełnił junior Cellfast Wilki Krosno, Krzysztof Sadurski. 19-latek zdobył 6 punktów w trzech biegach. Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo dobrego występu!