Rusza sprzedaż karnetów na mecze eWinner 1. Ligi w Krośnie! Pula karnetów bardzo ograniczona!

W czwartek 3 grudnia 2020 roku o godz. 10. ruszy wyczekiwana sprzedaż karnetów na arcyciekawie zapowiadający się sezon 2021 i mecze Cellfast Wilków Krosno w rozgrywkach eWinner 1. Ligi! Stałe karty wstępu będzie można nabyć w siedzibie klubu przy ulicy Legionów 1 w Krośnie oraz w serwisie kupbilet.pl

Przez pierwsze trzy dni sprzedaży (od czwartku 3 grudnia do soboty 5 grudnia włącznie) pierwszeństwo w zakupie karnetów numerowanych będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2020. Z zakupem trzeba będzie się pospieszyć bowiem pula dostępnych karnetów będzie ograniczona tylko do 25% pojemności stadionu. Wstęp na mecze w sezonie 2021 będą w pierwszej kolejności posiadać właściciele karnetów. Bardzo możliwe, że w 2021 roku w ogóle nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze mecze!

Wzorem sezonu 2020 karnety na miejsca numerowane można zakupić zarówno na trybunę krytą (sektory A, B) – Karnet Trybuna Kryta oraz na trybuny odkryte (sektory C, D, E, F) – Karnet Normalny Plus. Wejście na te trybuny (Kryta i Odkryta) w 2021 roku podczas meczów eWinner 1. Ligi będzie możliwe wyłącznie dla posiadaczy karnetów numerowanych. Obie trybuny (Kryta i Odkryta) zostały w całości ponumerowane.

Poniżej prezentujemy szczegółowy wykaz karnetów na żużlowy sezon 2021 w Krośnie. Wszystkie karnety obowiązują na siedem meczów fazy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej 2021 w Krośnie oraz imprezy, które odbędą się w 2021 roku na krośnieńskim torze z ramienia PZM.

Przez pierwsze trzy dni (czwartek 03.12, piątek 04.12 i sobotę 05.12) karnety sprzedawane będą w godz. od 10. do 17) w biurze klubu przy ul. Legionów 1 w Krośnie (nad parkiem maszyn).

KARNETY NUMEROWANE:

Karnet Trybuna Kryta – miejsca numerowane na całej trybunie krytej (sektor A, B) – karnet przypisany do krzesełka – 300 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 2021 oraz na sezon 2022

Karnet Normalny PLUS – miejsca numerowane na całej trybunie odkrytej (sektor C, D, E, F) – karnet przypisany do krzesełka – 240 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 2021 oraz na sezon 2022

KARNETY NIENUMEROWANE

Karnet Normalny – 190 zł – miejsca stojące na I lub II wirażu

Karnet Ulgowy – 130 zł – miejsca stojące na I lub II wirażu – karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1996 roku i później), emerytom i rencistom – na podstawie ważnej legitymacji

Karnet Junior – 80 zł – miejsca stojące na I lub II wirażu– karnet dla osób od 10 do 15 roku życia

Karnet Auto – 140 zł – karnet na wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2021 roku (mecze rundy zasadniczej i finałowej oraz imprezy z ramienia PZM).

Możliwość zapłaty zarówno gotówką jak i kartą. Osoby zakupujące karnety numerowane muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2020.

– Zainteresowanie karnetami jest olbrzymie i nie powinno to nikogo dziwić. Czeka nas niezwykle emocjonujący sezon. Zbudowaliśmy bardzo mocny zespół i zamierzamy walczyć o pierwszą czwórkę czyli udział w fazie play-off. Posiadanie w składzie tak klasowych zawodników jak Peter Ljung czy Andrzej Lebedev do czegoś zobowiązuje. Również krajowa formacja jest bardzo mocna. Mateusz Szczepaniak i Daniel Jeleniewski to zawodnicy gwarantujący odpowiedni pierwszoligowy poziom. Patryk Wojdyło już pokazał, że nieustępliwość i widowiskowość to jego znaki rozpoznawcze – mówi prezes Cellfast Wilków Krosno Grzegorz Leśniak. – Ceny karnetów są bardzo przystępne. Tu nawet cena nie gra za bardzo roli patrząc na to jacy rywale do nas przyjadą. Niels Kristian Iversen, Michael Jepsen Jensen, Rune Holta czy uczestnik Grand Prix Olivier Berntzon, pojedziemy przeciwko m.in. takim zawodnikom. W porównaniu z sezonem 2020 ceny karnety musiały nieco wzrosnąć bo zamiast pięciu meczów będzie tych spotkań siedem. Poziom rywalizacji będzie nieporównywalnie większy, zmieniamy przecież klasę rozgrywkową z 2. Ligi na eWinner 1. Ligę. W porównaniu z cenami z 2020 roku w przeliczeniu na mecz Karnet Trybuna Kryta kosztuje więcej tylko o 6,85 zł a Karnet Normalny Plus tylko o 4,28 zł. Trudno to określić nawet podwyższą patrząc na to jaki zbudowaliśmy zespół i jakich rywali będziemy oglądać na krośnieńskim torze. I to wszystko w świetle jupiterów, wkrótce ma ruszyć bowiem budowa masztów oświetleniowych. Tego w Krośnie jeszcze nie było – dodaje sternik Cellfast Wilków.

UWAGA! Istnieje również możliwość zakupu grupowego karnetów dla firm.

Kontakt w sprawie sprzedaży karnetów na mecze Cellfast Wilków Krosno na sezon 2021:

Robert Węgrzyn, tel. 605 103 072, e-mail: wegrzyn@wilkikrosno.pl