Kolega Hancocka w Krośnie! Gino Manzares chce dać show [Zdjęcie]

25-letni Gino Manzares zadebiutuje w polskiej lidze. Przebojowy Amerykanin toczący walki w klatkach staje się krośnieńskim Wilkiem.    
– Bardzo się cieszę z podpisanego kontraktu z Krosnem. Pokładam duże nadzieje w startach w Polsce. Głęboko wierzę, a nawet jestem przekonany, że wystartuję w kilku ligowych spotkaniach z Wilkiem na plastronie. Wiem także, że przy odrobinie szczęścia stać nas na awans do fazy play off – powiedział sympatyczny Giovanii po parafowaniu kontraktu.
Amerykanin urodził się w 1993 roku w Anaheim czyli kalifornijskim mieście, w którym królują hokej i baseball. Gino jednak zaraził się żużlem, ale też…sztukami walki. Po zakończonym sezonie żużlowym Giovanii wraca do Stanów Zjednoczonych i przez całą europejską zimę pracuje w UFC Gym jako trener personalny sztuk walki. Co więcej, naszemu nowemu zawodnikowi nie są obce zmagania w oktagonie. Tej zimy Manzares również ma zamiar stoczyć walki na zasadach MMA. – MMA i boks mam we krwi, jednak na pierwszym miejscu stawiam żużel. Tak czy inaczej zimą wracam do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracuję jako trener personalny mieszanych sztuk walki, a także walczę w klatce. Tego typu aktywności pomagają mi przygotować się fizycznie do wiosny i startów na żużlowych torach – podkreśla Kalifornijczyk.
Gino ma w kolekcji między innymi brąz indywidualnych mistrzostw Stanów Zjednoczonych młodzików oraz srebro w kategorii juniorów. W 2013 roku zdobył też złoty medal w wyścigach na długim torze. Razem z czterokrotnym mistrzem świata Gregiem Hancockiem reprezentował USA między innymi w tegorocznym Speedway of Nations oraz w przeszłości w Drużynowym Pucharze Świata, będąc w 2013 roku członkiem piątej drużyny globu. Gościa ze słonecznej Kalifornii witamy gorąco w Krośnie!