Kolejne podejście do ćwierćfinału – walczymy z Landshut w najbliższą niedzielę

Drużyny Cellfast Wilki Krosno i Trans MF Devils Landshut już dwukrotnie podchodziły do rewanżowego starcia w ramach ćwierćfinału eWinner 1. Ligi, lecz nie doszło ono do skutku. Kolejne podejście do 1/4 finału w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia o godzinie 20:00.

Przypomnijmy, że pierwotnie spotkanie Cellfast Wilki – Trans MF Devils miało odbyć się w czwartek, 11 sierpnia, ale wówczas na przeszkodzie stanęła niekorzystna pogoda. Opady deszczu nie pozwoliły przygotować toru. W drugim terminie – niedziela, 14 sierpnia, również nie rozegrano zmagań. Tym razem powodem przełożenia meczu była nieobecność zawodnika gości, Noricka Bloedorna. 18-letni Niemiec został powołany na zawody z cyklu SGP2 w Cardiff, których termin kolidował z ligową rywalizacją.

O tym, kto awansuje do półfinału z pary Krosno – Landshut przekonany się zatem już w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia o godzinie 20:00. Wszystkie zakupione karnety i bilety zachowują ważność w nowym terminie. Na ten mecz obowiązują również bilety i karnety ze spotkania Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra. Wciąż dostępne są w sprzedaży bilety-cegiełki. Nabycie takiego biletu pomoże zmniejszyć straty krośnieńskiego klubu za porażkę walkowerem i konieczność zapłaty kar dla klubu z Zielonej Góry oraz do PZM. Bilety-cegiełki można nabyć za pośrednictwem portalu KupBilet.pl (konieczność własnego wydruku), w sklepie klubowym Cellfast Wilków na stadionie przy ul. Legionów 1 w Krośnie w dni robocze od godziny 10:00 do 17:00 oraz w kasach stadionu w dniu meczu. Czekamy na Was!