Są już bilety na kluczowy mecz o play-off! Cellfast Wilki kontra ROW w połowie sierpnia w Krośnie

Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik – już wkrótce wielki finał fazy zasadniczej eWinner 1. Ligi żużlowej. To będzie spotkanie, które zdecyduje o awansie krośnieńskiej drużyny żużlowej do fazy play-off. Tym samym mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Cellfast Wilki do walki o końcowy triumf w meczu powinien poprowadzić lider zespołu i zarazem najlepszy zawodnik całej ligi – Tobiasz Musielak. Ważne punkty powinni przywieźć także pozostali zawodnicy wilczej watahy. Goście stawią się w Krośnie w najmocniejszym składzie na czele z Norwegiem z polskim paszportem – Rune Holtą. Dokładny termin meczu lada dzień opublikuje PZM. Spotkanie zaplanowane jest na stadionie w Krośnie pomiędzy 14 a 16 sierpnia 2021.

W serwisie kupbilet.pl dostępne są już bilety na miejsca nienumerowane (krzesełka na 2. wirażu, nowa trybuna na wejściu w 2. wiraż oraz miejsca stojące na 1. i 2. wirażu).

W najbliższy czwartek – 29 lipca od godz. 14 do 17. będzie prowadzona przedsprzedaż biletów na miejsca numerowane (krzesełka na krytej i odkrytej trybunie). Ich liczba jest mocno ograniczona. Będzie decydować zasada kto pierwszy ten lepszy. Przedsprzedaż będzie prowadzona w kasie stadionu od strony targowicy.

Cennik biletów na mecz Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik, 14-16.08.2021:

Trybuna kryta – 50 zł – bilet przypisany do konkretnego krzesełka

Trybuna odkryta – 40 zł – bilet przypisany do konkretnego krzesełka

Krzesełka na 2. wirażu, krzesełka na nowo powstałej trybunie na wejściu w 2. wiraż oraz miejsca stojące na stadionie – 30 zł

Program zawodów – 15 zł – dostępny w fan shopach z gadżetami na stadionie