Faworyt ligi przyjeżdża do Krosna. Są już bilety na mecz z Abramczyk Polonią!

To będzie mecz z gatunku za „cztery punkty”. W poniedziałek 9 maja 2022 o godz. 18. stadion w Krośnie będzie areną spotkania Cellfast Wilki – Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Będzie to spotkanie w ramach 5. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Ruszyła już sprzedaż biletów na to niezwykle atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie w Krośnie.

Spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym świetle. Abramczyk Polonia Bydgoszcz to obok Stelmet Falubazu Zielona Góra główny faworyt rozgrywek.

Goście znad Brdy stawią się w Krośnie w iście gwiazdorskim jak na pierwszoligowe warunki składzie. Słoweniec Matej Zagar i Duńczyk Kenneth Bjerre to zawodnicy, którzy jeszcze w sezonie 2021 występowali w PGE Ekstralidze. Teraz mają wprowadzić Abramczyk Polonię do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ponadto bydgoszczan będą reprezentować w Krośnie Daniel Jeleniewski, Adrian Miedziński, Oleg Michaiłow, Wiktor Przyjemski i Przemysław Konieczny.

Team Cellfast Wilki do wygranej nad Abramczyk Polonią chcą poprowadzić Tobiasz Musielak i Andrzej Lebiediew. Ważne role powinni odegrać również Vaclav Milik, Mateusz Szczepaniak czy Rafał Karczmarz.
W formacji młodzieżowej po raz drugi w tym sezonie (po zwycięskim meczu z Orłem Łódź) przed krośnieńską publicznością zanotują Franciszek Karczewski i Krzysztof Sadurski.
Szykują się wielkie emocje na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie! Start pierwszego biegu o godzinie 18. Otwarcie bram stadionu o godzinie 16:30.

Wejściówki numerowane na Trybunę Krytą oraz Trybunę Odkrytą oraz bilety nienumerowane na krzesełka przy 2. wirażu lub miejsca stojące można kupić w klubie w dni robocze od godz. 10 do 17.

Bilety nienumerowane dostępne są również do własnego wydruku w serwisie: kupbilet.pl

Bilety będą dostępne również w kasach stadionu w dniu meczu (poniedziałek, 9. maja) od godziny 15.