Bilety na wielką inaugurację PGE Ekstraligi w Krośnie już dostępne!

To już w niedzielę, 16 kwietnia 2023 roku na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie. W pierwszym, historycznym meczu PGE Ekstraligi w Krośnie team Cellfast Wilki podejmie For Nature Solutions Apatora Toruń. Rywal krośnian to jeden z kandydatów do medali DMP. Goście z Torunia stawią się w Krośnie w najmocniejszym składzie, na czele z Emilem Sajfutdinowem, Robertem Lambertem i Patrykiem Dudkiem.

Cellfast Wilki również przystąpią do konfrontacji w najmocniejszym zestawieniu. Po raz pierwszy przed krośnieńską publicznością zaprezentują się Jason Doyle i Krzysztof Kasprzak. Ponadto w szeregach ekipy trenera Ireneusza Kwiecińskiego i menedżera Michała Finfy nie zabraknie Andrzeja Lebiediewa, Vaclava Milika i Mateusza Świdnickiego.

Zapowiada się pasjonujące widowisko. Cellfast Wilki zrobią wszystko, by pokonać utytułowanego rywala. Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 14:30.

W siedzibie klubu Cellfast Wilki (sklep klubowy na stadionie) w Krośnie przy ul. Legionów 1 ruszyła sprzedaż biletów na tę arcyciekawie zapowiadającą się konfrontację. Dostępna jest ograniczona pula biletów numerowanych, przypisanych do poszczególnych krzesełek na trybunie odkrytej (sektory C, D, E, F, G). Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Sklep klubowy czynny jest w dni robocze w godzinach od 9 do 17. Nie przyjmujemy rezerwacji biletów. W sklepie istnieje możliwość zapłaty zarówno kartą (w tym blikiem) jak i gotówką. W sklepie klubowym dostępne są również bilety nienumerowane. Wejściówki nienumerowane można kupić również przez internet w serwisie kupbilet.pl

CENNIK BILETÓW:

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory C, D – 70 zł

Bilet numerowany (przypisany do krzesełka) Sektory E, F, G – 60 zł

Bilet Normalny – Krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące – 45 zł

Bilet Ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł

Bilet Junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł

Bilet Mini Junior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł

Bilet SEKTOR GOŚĆ (dla kibiców z Torunia) – 50 zł

Każda osoba (również dzieci) wchodząca na stadion musi posiadać karnet lub bilet. W siedzibie klubu dostępne są jeszcze ostatnie wolne karnety numerowane – przypisane do poszczególnych krzesełek.

Sektor B6 wyposażony jest w 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. W celu uzyskania informacji w zakresie miejsc dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt pod adres e-mail: biuro@wilkikrosno.pl