Marma i Cellfast Wilki jadą razem w PGE Ekstralidze!

Nowy rok rozpoczynamy znakomitą informacją! W sezonie 2023 Cellfast Wilki Krosno pojadą w PGE Ekstralidze ze wsparciem firmy Marma Polskie Folie. Stosowna umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata.

– Klub z Krosna to już marka sama w sobie. Awans do najwyższej ligi to doskonałe osiągnięcie, którego podstawą jest profesjonalne prowadzenie klubu. Cellfast Wilki są bardzo dobrze zarządzane, co nieraz podkreślałam już w przeszłości. Z prezesem Grzegorzem Leśniakiem znamy się wiele lat i zawsze bardzo dobrze nam się współpracowało. Nie ukrywam, że podoba mi się, jak ten klub konsekwentnie osiąga zamierzone cele – mówi prezes Marmy Polskie Folie, Marta Półtorak.

– Cellfast Wilki są teraz w PGE Ekstralidze i uważam, że ten team może pozytywnie zaskoczyć. Drużyna ma sporo potencjału. Skład został bardzo ciekawie zbudowany. Wilkom należą się brawa za pozyskanie Jasona Doyle’a. To klasowy jeździec, który powinien pociągnąć ten zespół. Jest też Krzysztof Kasprzak czy Andrzej Lebiediew. Mateusz Świdnicki też może zaskoczyć. Naprawdę czuję, że ta drużyna ma w sobie to coś, pokłady szczególnej ambicji i sportowego zęba. Życzę Wilkom, by podstawowy cel w postaci utrzymania został osiągnięty. Prowadziłam w przeszłości rzeszowski klub w Ekstralidze i wiem jednak, jak trudno o sukces w tej lidze. Tu nie ma czasu ani na naukę, ani na testy. Wszyscy od pierwszego meczu muszą jechać na maksa, tylko tak można myśleć o wygranych. Trzymam kciuki za Wilki i czekam już na pierwszy mecz. W Krośnie jest świetny klimat dla żużla. Całe miasto żyje tą dyscypliną i z przyjemnością skorzystałam z zaproszenia do wsparcia Wilków w elicie – podkreśla Marta Półtorak.

Będzie to piąty sezon w historii Cellfast Wilków na żużlowych torach i zarazem czwarty ze wsparciem Marmy Polskie Folie. Na mocy podpisanej umowy logotyp rzeszowskiej firmy znajdzie się m.in. w centralnym miejscu kevlarów krośnieńskiej drużyny w rozgrywkach PGE Ekstraligi. – Bardzo się cieszymy, że możemy przywitać nowy, 2023 rok wespół z Marmą Polskie Folie, która po rocznej przerwie ponownie jest w rodzinie partnerów naszego klubu. Ogłoszone dziś partnerstwo ma dla nas szczególne znaczenie. Marma Polskie Folie to firma z dużymi tradycjami w tej dyscyplinie. Ta współpraca to dla nas powód do dumy. Pani Prezes Marta Półtorak to osoba z wielkim doświadczeniem w sporcie żużlowym jak i w świecie biznesu – opisuje prezes Cellfast Wilki, Grzegorz Leśniak. – Jestem przekonany, że podpisana umowa przyczyni się do dalszego rozwoju naszego klubu. Cellfast Wilki i Marma Polskie Folie chcą razem realizować kolejne cele i przynosić satysfakcję fanom żużla w Polsce południowo-wschodniej – dodaje sternik krośnieńskiego klubu.

Autor: Piotr Bąk/wilkikrosno.pl

Firma Marma Polskie Folie to jeden z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie.

Strona internetowa: marma.com.pl

Serwis Facebook: facebook.com/marmapolskiefolie