Marma Polskie Folie razem z Wilkami na sezon 2021! [Zdjęcia]

To było wyjątkowo miłe spotkanie. Prezes firmy Marma Polskie Folie Marta Półtorak i szef Wilków Krosno Grzegorz Leśniak podsumowali bardzo udany dla krośnieńskiego klubu sezon 2020. To już pewne. Marma Polskie Folie pozostanie partnerem Wilków na 2021 rok i będzie tym samym wspierać zespół beniaminka w wyjątkowo ciekawie zapowiadających się rozgrywkach eWinner 1. Ligi.

Prezes Marmy Polskie Folie Marta Półtorak odebrała od prezesa Wilków Grzegorza Leśniaka podziękowania za współpracę w sezonie 2020.

– Nie kryję, że z dużą satysfakcją działamy z Wilkami. Podoba mi się jak profesjonalnie pracuje ten klub i osiąga kolejne cele – mówi prezes Marmy Polskie Folie Marta Półtorak. – Z dużą uwagą śledziłam w tym roku rozgrywki 2. Ligi. Byłam również na niemal wszystkich meczach w Krośnie i jestem pod wrażeniem tego jak rozwija się ten klub. Działamy dalej razem, tym bardziej w nowej perspektywie walki w pierwszej lidze – dodała Marta Półtorak.


Będzie to już trzeci z rzędu sezon współpracy krośnieńskiego klubu z rzeszowską firmą. – Podczas spotkania szczegółowo omówiliśmy z panią prezes zakończone właśnie rozgrywki. Rzecz jasna analizowaliśmy wiele aspektów. Rozmawialiśmy również o planach budowy drużyny na sezon 2021. Przecież już wkrótce początek listopada i tym samym ruchów kadrowych. Wsparcie pani prezes to dla nas nieoceniona pomoc. To dla nas zaszczyt, że mamy możliwość współpracy z tak doświadczoną osobą w sporcie żużlowym jak i świcie biznesu – oznajmił Grzegorz Leśniak.