Patryk Wojdyło na pozycji u24 w Wilkach! Stolarcent zwiększa wsparcie!

Patryk Wojdyło zostaje w Wilkach Krosno na sezon 2021! Rekordzista krośnieńskiego i rzeszowskiego toru z minionych rozgrywek będzie startował w Wilkach pod pozycją U24. – Miałem kilka propozycji, ale zdecydowanie wolałem zostać w Krośnie bo tu wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Zrobię wszystko by swoją dobrą jazdą i wynikami nadal cieszyć krośnieńskich kibiców. Będzie ciekawie – powiedział Patryk Wojdyło, który w sezonie 2020 został najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem w całej 2. Lidze.

Na zdjęciu od lewej: szef firmy Stolarcent Kamil Korab, żużlowiec Wilków Patryk Wojdyło i prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

O dalszej współpracy Wilków i Patryka Wojdyło poinformowano w siedzibie nowo otwartej firmy Stolarcent. Mieszczące się w Krościenku Niżnym koło Krosna przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi dla stolarzy. Zajmuje się również cięciem i oklejaniem płyt na wymiar oraz produkcją mebli.
– Cieszymy się, że to właśnie w naszej siedzibie można było ogłosić decyzję o przyszłości Patryka Wojdyło. Wilki zaczęliśmy wspierać w końcówce minionego sezonu i jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Teraz trzykrotnie zwiększyliśmy wsparcie dla klubu na sezon 2021 i wierzymy, że będziemy świadkami wielkich emocji – podkreślił współwłaściciel Stolarcent Kamil Korab.
Logotypy Stolarcent znajdą się między innymi na teamowych kevlarach i motocyklach Wilków oraz strojach sportowych drużyny w sezonie 2021.
– To było dla nas wyjątkowo owocne spotkanie. W jednym miejscu w jednej chwili możemy ogłosić nowy kontrakt z Patrykiem Wojdyło i współpracę Wilków ze Stolarcent. Patryk podbił serca kibiców bo na torze prezentuje wyjątkowo ofensywny styl jazdy. Z kolei fakt, że możemy współpracować z tak dynamicznie rozwijającą się firmą jak Stolarcent to dla nas powód do dumy – podsumował prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.