Mecz Cellfast Wilki – Stelmet Falubaz odwołany! Czekamy na nowy termin

Z powodu opadów deszczu i rozmokłego toru w Krośnie nie doszła do skutku zaplanowana na dziś na godz. 18. inauguracja sezonu żużlowego w Krośnie. Hitowo zapowiadające się spotkanie Cellfast Wilki – Stelmet Falubaz Zielona Góra miało być pierwszym domowym meczem teamu trenera Ireneusza Kwiecińskiego na domowym torze. Niestety na półtorej godziny przed planową godziną rozpoczęcia meczu nad Krosnem przeszły duże opady. Nie było szans doprowadzenia nawierzchni do jazdy bowiem tor był już mocno nasiąknięty w wyniku opadów we wcześniejszych dniach.

Nowy termin meczu Cellfast Wilki – Stelmet Falubaz ustali Polski Związek Motorowy. Wszystkie bilety zachowują ważność na mecz w nowym terminie.

Najbliższy mecz krośnieńskiej drużyny już w najbliższą niedzielę 1 maja 2022. O godz. 14 nasz zespół podejmie Orła Łódź.

Bilety numerowane na trybunę krytą i odkrytą oraz wejściówki nienumerowane na krzesełka przy 2. wirażu oraz miejsca stojące dostępne są w Fan Shopie w siedzibie klubu Cellfast Wilki w dni robocze od godz. 10 do 17.

Bilety nienumerowane można kupić również bez wychodzenia z domu – w serwisie kupbilet.pl