Są już bilety na wielki hit ze Stelmet Falubazem! Święto żużla w Krośnie 25. kwietnia

To będzie wielka żużlowa uczta w Krośnie! W poniedziałek 25. kwietnia 2022 o godz. 18. Cellfast Wilki podejmą na swoim torze spadkowicza z PGE Ekstraligi – drużynę z Zielonej Góry. Goście przyjadą do Krosna w najmocniejszym składzie na czele z uczestnikiem cyklu Grand Prix – Max’em Fricke oraz legendą polskiego żużla – Piotrem Protasiewiczem.

Stelmet Falubaz będą ponadto reprezentować m.in. Rohan Tungate i Krzysztof Buczkowski. Do Krosna najpewniej zawita były zawodnik Cellfast Wilków Jan Kvech oraz dobrze znany w Krośnie młodzieżowiec Dawid Rempała.

Będzie to pierwszy w obecnym sezonie eWinner 1. Ligi mecz na krośnieńskim stadionie.

Team Cellfast Wilki do wygranej nad faworytem rozgrywek chcą poprowadzić Tobiasz Musielak i Andrzej Lebiediew. Nie zabraknie również Vaclava Milika, Mateusza Szczepaniaka czy Rafała Karczmarza oraz Marko Lewiszyna.

Trwa już sprzedaż biletów na to niezwykle atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie. Wejściówki kosztują 38 zł i upoważniają do zajęcia miejsca na krzesełkach wokół 2. wirażu lub miejsc stojących na stadionie.

INFO O BILETACH NA MECZ Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra:

Bilety kupicie do domowego wydruku w serwisie: kupbilet.pl

Sprzedaż biletów prowadzona jest również w Fan shopie w siedzibie klubu na stadionie w Krośnie w dni robocze w godzinach od 10. do 17.

Kasy stadionu w dniu meczu zostaną otwarte o godz. 15. Otwarcie bram na stadion dla kibiców będzie miało miejsce w dniu meczu o godz. 16.30. Pierwszy bieg o 18.