Mecz „Wilków” z „Diabłami” przesunięty na niedzielę 21 sierpnia

Ćwierćfinałowe spotkanie eWinner 1 Ligi pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno i Trans MF Devils Landshut zostało po raz drugi przełożone. Mecz odbędzie się w Krośnie w kolejną niedzielę – 21 sierpnia 2022 roku o godz. 20. Powodem jest nagłe powołanie przez FIM zawodnika drużyny z Landshut – Noricka Bloedorna do jutrzejszej rundy SGP2 w Cardiff w miejsce Wiktora Przyjemskiego, który wycofał się z tej imprezy.

Przypomnijmy, że pierwotnie spotkanie Cellfast Wilki – Trans MF Devils miało odbyć się w miniony czwartek 11 sierpnia, ale wówczas przeszkodziła pogoda. Opady deszczu nie pozwoliły przygotować toru. Drugi termin – w najbliższą niedzielę 14 sierpnia z podanych wyżej powodów również przestał być aktualny.

O tym kto awansuje do półfinału z pary Krosno – Landshut przekonany się zatem w kolejną niedzielę 21 sierpnia. Wszystkie zakupione karnety i bilety zachowują ważność w nowym terminie. Jednocześnie w serwisie kupbilet.pl pod adresem: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0535/opis trwa sprzedaż wejściówek (na 2 wiraż lub miejsca stojące w cenie 38 zł). Bilety cegiełki można kupić również w sklepie klubowym Wilków na stadionie w Krośnie w dni robocze od godz. 10. do 17.