Merkury Market dumnym Sponsorem Cellfast Wilków Krosno

Do pierwszego meczu wielkiego finału eWinner 1. ligi coraz bliżej. Już w niedzielę zmierzymy się na wyjeździe z Arged Malesą Ostrów Wlkp. W tej historycznej chwili, jak i podczas rewanżu w Krośnie, towarzyszyć nam będzie Sponsor i Partner klubu – Merkury Market.

Firma Merkury Market od 1991 roku z ogromnym powodzeniem działa na rynku międzynarodowym w branży wykończeniowej i wnętrzarskiej, a teraz wspiera również zawodników Cellfast Wilki Krosno w drodze do PGE Ekstraligi. – Z ogromną radością przyjęliśmy decyzję firmy Merkury Market o wsparciu naszego klubu w tym historycznym momencie. Pierwszy raz w dziejach krośnieńskiego żużla nasze miasto będzie świadkiem bezpośredniej walki o awans do najlepszej ligi świata więc to naprawdę wyjątkowa chwila. Bardzo dziękujemy za wsparcie i czekamy na emocje w wielkim finale. Nasi zawodnicy będą walczyć o jak najlepszy wynik – mówi prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją materiałów wykończeniowych i artykułów wyposażenia wnętrz. Firma prowadzi nie tylko stacjonarne obiekty handlowe zlokalizowane na terenie Polski, Słowacji i Czech, ale również prężnie działający sklep internetowy.

Merkury Market zapewnia swoim klientom szeroki asortyment, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę, realizując przy tym hasło: „Remontuj i urządzaj taniej!”

Zachęcamy do zakupów u naszego Partnera w sklepach stacjonarnych Merkury Market oraz na stronie internetowej: www.merkurymarket.pl

Kibice Cellfast Wilków powinni zajrzeć również na stronę: https://www.merkurymarket.pl/?utm_source=fb&utm_campaign=wilki

Merkury Market jedzie razem z nami!