Michał Finfa kandydatem do Rady Miasta Krosna

Michał Finfa – dyrektor zarządzający Cellfast Wilków Krosno podjął decyzję o kandydowaniu do Rady Miasta Krosna. Menedżer krośnieńskiej drużyny ubiega się o mandat radnego z ramienia ugrupowania Samorządne Krosno Piotra Przytockiego.

– Jest mi niezmiernie miło poinformować, że podejmuję nowe wyzwanie w moim życiu. Zdecydowałem, że będę kandydował w nadchodzących wyborach samorządowych na radnego miasta Krosna. Bardzo dziękuje Prezydentowi Miasta Krosna Piotrowi Przytockiego za zaufanie, ponieważ to właśnie z komitetu Samorządnego Krosna będę ubiegał się o mandat radnego. Krosno to miejsce, w którym się wychowałem. W momencie, kiedy zbierałem swoje życiowe doświadczenie poza miastem, w każdej chwili gdy wracałem tutaj, serce biło mocniej – mówi w wypowiedzi dla wilkikrosno.pl Michał Finfa.

– W ostatnim czasie wytężona praca naszego środowiska, partnerów oraz osób wspomagających klub doprowadziła do sukcesów, o których kilka lat wcześniej można było jedynie pomarzyć. Mam jednak świadomość, że jest to jedynie część życia codziennego w naszym mieście, jednakże świetnie ukazująca fakt, że nie ma rzeczy niemożliwych – podkreśla Michał Finfa.

– Dziś Krosno pod rządami Piotra Przytockiego stoi przed nowymi szansami. W stosunku do miast sąsiednich o podobnej wielkości i populacji mamy powody do dumy, lecz doświadczenie życiowe pokazuje, by nie przestawać myśleć optymistycznie i wyznaczać nowe konkretne cele. Ten właśnie czynnik tchnął we mnie poczucie realizacji na rzecz całej społeczności Krosna – dodaje Michał Finfa.

– W przypadku uzyskania mandatu radnego – rzecz jasna w dalszym ciągu będę dalej do dyspozycji klubu Wilki Krosno. W strukturach klubu wszyscy są zgodni i wykazują zrozumienie chęci rozwoju. Walczymy w dalszym ciągu razem o wysokie cele – zapewnia Michał Finfa.

– Już dziś pragnę zaprosić Państwa na wybory w dniu 7 kwietnia. Proszę jednocześnie o wsparcie list Samorządnego Krosna, a wszystkich, którzy są uprawnieni do głosowania w okręgu nr 2 (Zawodzie, Białobrzegi, Turaszówka, Krakowska, Tysiąclecia oraz Osiedle Południe) uprzejmie proszę o głosy poparcia. Moje miejsce na liście to numer 1 – puentuje Michał Finfa.

Notka biograficzna o Michale Finfie:

Michał Finfa – krośnianin, lat 36, wykształcenie ekonomiczne, absolwent Wydziału Finanse i Rachunkowość Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, od 2017 roku prowadzi prywatną działalność gospodarczą. Inwestor na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Pasjonat sportu, aktualnie realizuje się również jako dyrektor zarządzający klubu Wilki Krosno. Systematycznie ćwiczy na siłowni, w wolnych chwilach grywa w tenisa ziemnego.

Od 2011 do 2015 roku pracował zawodowo w centrali Biura Maklerskiego Alior Bank w Krakowie, dzięki czemu zdobył doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat rynków kapitałowych i praktyki w zarządzaniu finansami.

Od 2016 roku przez pięć lat pełnił funkcję menedżera ekstraligowego klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa zdobywając m.in. brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski.

ichał Finfa chciałby, aby krośnianie czuli dumę i radość z tego, jak może rozwijać się Krosno w kolejnych latach. Kocha Krosno i wierzy, że jego rodzinne miasto zasługuje na to by wykorzystywać swój potencjał. Oprócz rozwoju miasta stawia na udane i spełnione życie rodzinne w Krośnie. Tak aby całe rodziny mogły korzystać z możliwości, które zaproponuje im Krosno.

Przyszedł czas na nowe wyzwania, w których realizacji chciałby wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie na rzecz całej społeczności krośnieńskiej.

W związku z powyższym postanowił ubiegać się o mandat radnego miasta Krosno.

Michał Finfa – ulotka informacyjna

Michał Finfa – zdjęcia do pobrania