Świąteczne emocje w Krośnie – przed nami pierwsze w tym roku mecze przy Legionów!

Już w świąteczny poniedziałek 1 kwietnia czeka nas pierwsza żużlowa konfrontacja w tym roku w Krośnie! Obiekt przy Legionów 1 będzie areną towarzyskiego meczu Cellfast Wilki Krosno – PSŻ Poznań.

Początek spotkania zaplanowano na 1 kwietnia (Lany Poniedziałek) na godzinę 15:00. Dla naszej drużyny to pierwszy domowy testmecz w ramach przygotowań do startu Metalkas 2. Ekstraligi. Dla krośnieńskich kibiców będzie to okazja, by ujrzeć po raz pierwszy w rywalizacji na torze nowo pozyskanych zawodników: Dimitriego Berge, Norberta Krakowiaka, Jonasa Seifert-Salka i powracającego do naszego klubu Patryka Wojdyło.

Goście ze stolicy Wielkopolski, którzy będą rywalem Cellfast Wilków w rozgrywkach na zapleczu PGE Ekstraligi planują występ w najmocniejszym składzie. Do Krosna przyjedzie między innymi Aleksandr Łoktajew czy Matias Nielsen.

– Czekają nas dwa bardzo pożyteczne sprawdziany. Przeciwnicy również szykują się do nadchodzącej coraz szybszymi krokami ligowej inauguracji. Zarówno my, jak i goście desygnują mocne zestawienia. Będziemy mogli porównać się na tle ekip z Poznania i Rybnika – zapowiada dyrektor sportowy Cellfast Wilki Krosno, Michał Finfa.

Wstępem na mecz będzie program zawodów dostępny w kasach stadionu w dniu meczowym od godziny 13:00. Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte o 14:00 – na godzinę przed pierwszym biegiem.

Ceny wstępu (programu meczowego):
10 zł – dla posiadaczy karnetów za okazaniem karnetu przy zakupie
20 zł – dla pozostałych kibiców

Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.

Podczas meczu na trybunach nie będzie obowiązywać numeracja miejsc z karnetów. Ta dotyczy bowiem meczów o punkty Metalkas 2. Ekstraligi.

Dwa dni po konfrontacji Cellfast Wilki Krosno – PSŻ Poznań na stadionie przy Legionów odbędzie się drugi domowy przedsezonowy sparing. W środę 3 kwietnia o godzinie 16:30 podejmiemy Innpro ROW Rybnik. Zasady wstępu na środowy mecz będą analogiczne do świątecznej poniedziałkowej potyczki z PSŻ Poznań.