Mix-Tynk razem z Cellfast Wilkami na sezon 2021!

Miło nam poinformować, że firma Mix-Tynk drugi sezon z rzędu będzie wspierać krośnieński żużel. Przedsiębiorstwo z miejscowości Krasna wykonuje wylewki i tynki maszynowo. W obecnym sezonie Mix-Tynk poszerzył swoją ofertę o wylewki przemysłowe. Partner Wilków Krosno zajmuje się również kompleksowym wykończeniem wnętrz. Mix-Tynk świadczy swoje usługi na terenie całego Podkarpacia.

– Cieszymy się, że możemy wspierać tak dynamicznie rozwijający się klub jak Wilki Krosno. Mamy nadzieję, że będziemy razem świadkami znakomitego sezonu – powiedział prezes firmy Mix-Tynk Przemysław Biedka. Firma z Krasnej obecna jest w krośnieńskim żużlu od sezonu 2020. W bieżącym roku wsparcie zespołu zostało zwiększone dzięki czemu logotypu Mix-Tynk znajdą się m.in. na teamowych kevlarach drużyny Cellfast WIlki. – Budujemy długofalowe zaufanie naszych kibiców i partnerów. Dziś możemy poinformować o współpracy na 2021 rok z firmą Mix-Tynk, która jest obecna na rynku już od ponad 10. lat. Chcemy by nasze marki dalej kontynuowały wspólny rozwój – podkreślił prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Na zdjęciu od lewej: wiceprezes Wilków Krosno Robert Węgrzyn, właściciel firmy Mix-Tynk Przemysław Biedka i szef Wilków Grzegorz Leśniak.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mix-Tynk pod adresem strony: mixtynk.pl