Nice i Bramex podgrzewają atmosferę przed sobotnim półfinałem w Krośnie!

Już w najbliższą sobotę Wilki Krosno podejmą na własnym torze drużynę Wybrzeża Gdańsk w meczu półfinałowym eWinner 1. Ligi. Sponsorzy klubu, firmy Nice oraz Bramex podgrzewają atmosferę przed sobotnim emocjami. Od czwartku na terenie miasta przygotowano szereg atrakcji dla kibiców.

Najpierw w czwartek od godziny 12:00 przed sklepem Leroy Merlin w Krośnie odbywać będą się pokazy automatyki Nice. Dla wszystkich kibiców Wilków Krosno przygotowano konkurs, w którym do wygrania będą 2 bilety na mecz z gdańskim zespołem. O godzinie 19:00 na specjalnym samochodzie pokazowym odbędzie się plenerowe spotkanie z zawodnikami krośnieńskiej drużyny. O przygotowaniach do tego niezwykle ważnego meczu opowiedzą Tobiasz Musielak oraz Vaclav Milik. Tylko w tym dniu dla wszystkich kibiców Wilków przygotowano specjalną promocję. Wszystkie produkty sponsora klubu objęte będą 10-procentowym rabatem.

Z kolei w piątek przed siedzibą Bramex (Bajdy 220) od godziny 12:00 rozpoczną się Dni Otwarte Bramex i Nice. Dla wszystkich kibiców w różnym wieku przygotowano szereg atrakcji. Przez cały dzień będzie można na własne oczy zapoznać się z ofertą drzwi, okien i bram garażowych, a także poznać możliwości inteligentnego domu. Tylko w tym dniu dla wszystkich kibiców przygotowano unikatowe promocje na produkty z oferty Bramex. Na miejscu muzyka, możliwość zapoznania się z budową motocykla żużlowego, piłkarzyki dla najmłodszych oraz strefa chill-out. O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie z zawodnikami Wilków. O swoich przygotowaniach opowiedzą rewelacyjny w Gdańsku, Mateusz Szczepaniak oraz Patryk Wojdyło. Dla zgromadzonych gości przygotowano również konkurs wiedzowy, w którym do wygrania będą 2 bilety na sobotni mecz.

Dni otwarte Bramex oraz Nice potrwają również w sobotę w godzinach 9:00-12:00. W ich trakcie odbędą się również unikatowe na skalę europejską pokazy światowych nowości z dziedziny automatyki, które dzięki polskiej myśli inżynieryjnej zostały wprowadzone na światowe rynki. Wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie poznać specyfikę kontroli automatyki budynkowej za pośrednictwem Internetu oraz zdalnych możliwości diagnostycznych. Wśród zaprezentowanych nowości goście będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonalnościami programatorów Pro-View, centrali Yubii Home czy też interfejsów BiDi-Zwave i BiDi-Wifi.

Sobotni mecz półfinałowy z Wybrzeżem Gdańsk rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00. W pierwszym meczu padł remis 45:45. Transmisja w nSport+.

www.nice.pl